گالری عکس

گالری عکس: پرسه در الکام‌استارز قلب تپنده الکامپ ۲۰۱۷ – بخش اول

دیروز نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۷ به کار خود پایان داد. اگر بازدیدکننده این نمایشگاه بوده باشید؛ حتما اذعان دارید که یکی از بهترین الکامپ‌هایی بود که در کل دوره‌های این نمایشگاه برگزار شده است. اما سالن ۸ و ۹ قلب تپنده و نبض پر تپش الکامپ بود. بسیاری از بازدیدکننده‌ها وارد این سالن شدند و دیگر تا پایان روز خارج نشدند. هر مقام و مدیری ابتدا از این سالن بازدید کرد و همه مدیرعامل‌های شرکت‌های بزرگ و سرمایه‌گذار دولتی و خصوصی یک‌راست راهی این سالن شدند. درباره سالن الکام‌استارز حرف می‌زنم. 

سالنی که مملو از انرژی، شور، شوق، جوانی و هیجان بود و البته خلاقیت و ایده و چشم‌انداز. شما در الکام‌استارز بال درمی‌آورید و بر فراز جدیدترین فناوری‌ها و ایده‌های نوآورانه پرواز می‌کردید. تیم‌های دو سه نفره بسیار جوان اما پر انرژی قلب شما را به تند تند زدن وا می‌داشتند و مجبور می‌شدید با آن‌ها همراه شوید و به دل فناوری بروید و به‌روز شوید. بروشور بگیرید و موبایل‌تان را از جیب خارج کرده و اپ‌شان را نصب کنید. 

الکام‌استارز در الکامپ دو سال پیش فقط میزبان ۸۰ شرکت بود و سال گذشته ۲۴۰ استارتاپ دورهم جمع شدند ولی امسال بیش از ۴۵۰ استارتاپ بزرگ و کوچک در یک فضای کوچک بمب انرژی می‌ترکاندند. در این سالن هر ساعت یک ارایه و مسابقه و ایده‌پردازی و سرمایه‌گذاری انجام می‌شد و شرکت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری داشتند بر سر استارتاپها با هم رقابت می‌کردند. 

در روز آخر نمایشگاه، فرصتی کردم سری به این سالن بزنم و از برخی ایده‌ها و استندها و استارتاپ‌ها عکس بگیرم. شاید شما هم با دیدن تصاویر زیر چند استارتاپ را خوش‌تان بیاید و به سراغ‌شان بروید یا حداقل بدانید در ایران چنین ایده‌های نوآورانه‌ای هم پیاده‌سازی شده است. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”7″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”250″ thumbnail_height=”150″ thumbnail_crop=”0″ images_per_page=”21″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”نمایش اسلایدشو” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا