گالری عکس

گالری عکس: پرسه در الکام‌استارز قلب تپنده الکامپ ۲۰۱۷ – بخش پایانی

الکام‌استارز سالنی در نمایشگاه الکامپ است که تیم‌های استارتاپی دورهم جمع شده و محصول و خدمات خود را تبلیغ می‌کنند، با هم مسابقه می‌دهند و به دنبال سرمایه‌گذار هستند. امسال در الکام‌استارز بیش از ۴۵۰ استارتاپ بزرگ و کوچک شرکت کردند؛ یعنی ۴۵۰ ایده خلاقانه و انرژی و نوآوری!

در بخش اول این گالری عکس؛ با برخی از این استارتاپ‌ها آشنا شدیم و توضیحاتی درباره ایده‌شان به صورت تصویر دیدیم. در بخش دوم این گزارش می‌توانید با تعداد دیگری از استارتاپ‌های حاضر در الکام‌استارز امسال آشنا شوید و نام برندشان را به خاطر بسپارید چون در سال‌های بعد شرکت‌های بزرگ خواهند شد. 

از شما دعوت می‌کنم بخش پایانی این گزارش تصویری را هم ببینید:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”8″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”250″ thumbnail_height=”150″ thumbnail_crop=”0″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”نمایش اسلایدشو” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا