گالری عکس: سرورها و رک‌ها در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۷ (بخش نخست)

نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۷ از ۲۴ الی ۲۷ مهرماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد و شاید آخرین دوره آن هم بود. چون قرار است از سال آینده؛ نمایشگاه تلکام و الکامپ با یکدیگر ادغام شوند. 

در چند سال اخیر؛ همیشه نمایشگاه تلکام از نظم و برنامه‌ریزی مناسب و خوبی برخوردار بوده و به یک گردهمایی بزرگ از شرکت‌های شبکه‌ای و مخابراتی تبدیل شده است. در سال‌های اخیر؛ اپراتورهای موبایل و اینترنت بیشتر از دیگر شرکت‌ها در تلکام جولان دادند و غرفه گرفتند ولی باز هم سازنده‌های تجهیزات پسیو شبکه، مراکز داده، سرورها و رک‌ها و روترها، سوییچ‌ها، منبع‌تغذیه‌ها، تجهیزات امنیتی و محافظتی و البته الکترونیکی حضور دارند.

در بازدید از نمایشگاه تلکام امسال؛ اگر به نظر من شور و شوق و هیجان سال‌های قبل را نداشت ولی باز هم شرکت‌هایی بودند که می‌توانستند چند ساعتی شما را سرگرم کنند و به دانش فنی‌تان بیفزایند. ازشان سوال کنید و جواب بدهند و لذت ببرید. 

چندین شرکت با محصولات شبکه ساخت ایران پا به نمایشگاه گذاشته بودند. شرکت‌های زیادی همراه خود رک‌ها و سرورهای جدیدشان را آورده بودند و البته شرکت‌ها و نمایندگی‌های زیادی روی کابل‌های فیبرنوری و کانکتورها و تجهیزات پسیو شبکه مانور می‌دادند.

به هر حال؛ اگر فرصت پیدا نکردید سری به تلکام ۲۰۱۷ بزنید؛ من سعی می‌کنم در دو پست برخی از محصولات و تجهیزات به نمایش درآمده را با شما به اشتراک بگذارم: