گالری عکس

گالری عکس: سرورها و رک‌ها در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۷ (بخش پایانی)

نمایشگاه تلکام امسال در مساحتی ۳۲ هزار مترمربعی و با حضور ۲۳۵ شرکت داخلی و ۱۰۲ شرکت خارجی برگزار شد.

در این نمایشگاه، شرکت‌های خارجی در یک سالن جانمایی شده بودند؛ شرکت مخابرات یک سالن اختصاصی برای خودش داشت و اپراتورهای موبایل «همراه اول» و «ایرانسل» نیز سالن‌های اختصاصی خود را داشتند. 

بقیه شرکت‌ها در سالن‌های باقیمانده نمایشگاه جانمایی شده بودند. در تلکام امسال؛ جای شرکت‌های بزرگ زیادی خالی بود که یکی از دلایل آن؛ حضور در نمایشگاه الکامپ به فاصله کمتر از سه ماه پیش بود. 

همان‌طور که گفتیم؛ شاید در سال آینده دیگر این نمایشگاه به طور مستقل برگزار نشود و در نمایشگاه الکامپ ادغام شود. بردن یک نمایشگاه تخصصی مانند تلکام در دل یک نمایشگاه عمومی شاید کار چندان صحیحی نباشد اما متولیان امر مزایای زیادی برای این ترکیب و ادغام می‌شمارند و باید دید در سال آینده چه اتفاقی می‌افتد. 

امسال؛ چندین شرکت محصولات ساخت خودشان را به نمایشگاه آورده بودند که حرکت بسیار خوبی است. هرچند این محصولات به تمیزی و زیبایی و قدرت محصولات خارجی نیستند ولی شروع فصلی است که می‌تواند ایران را در زمینه تجهیزات شبکه و مخابراتی به خودکفایی برساند. 

اپراتورهای موبایل نیز همانند هر سال پرکار ظاهر شدند و به خصوص همراه اول هر روز برنامه‌ها و رویدادهای مهمی را رقم می‌زد. 

در ادامه می‌توانید چندین عکس دیگر از محصولات شبکه نمایش داده شده در تلکام ۲۰۱۷ را مشاهده کنید:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”14″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”250″ thumbnail_height=”150″ thumbnail_crop=”0″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”نمایش اسلایدشو” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
 

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا