یک شاهکار ۲ در ۱: لینک‌سیس یک مودم ۵G با وای‌فای ۶ معرفی کرد

شرکت لینک‌سیس در نمایشگاه CES امسال از یک دستگاه فوق‌العاده رونمایی کرد.

یک مودم ۵G داخلی که به وای‌فای ۶ مجهز است. یعنی داشتن هر دو استاندارد جدید شبکه‌های موبایل و بی‌سیم که می‌تواند نهایت آرزو و رویای یک کاربر خانگی باشد.

شرکت لینک‌سیس به مناسبت شروع سال نو میلادی، مجموعه‌ای از محصولات ۵G و وای‌فای ۶ خود را در نمایشگاه CES 2020 به نمایش گذاشته است. مودم‌های ۵G خارجی، داخلی، هات‌اسپات ۵G و روترهای وای‌فای ۶ جدید این شرکت معرفی شدند.

اما در میان این محصولات، مودم Velop 5G Mesh Gateway بیشتر جلب توجه کرده است چون یک مودم ۵G با ارتباطات بی‌سیم وای‌فای ۶ است. دستگاهی که هم یک مودم برای اتصال به شبکه‌های ۵G و دریافت اینترنت با آخرین سرعت ممکن در جهان است و هم یک روتر وای‌فای ۶ برای ارسال اطلاعات با سرعت‌های بالا است.

در نتیجه، مودم Velop 5G Mesh Gateway اجازه می‌دهد اطلاعات و اینترنت را از شبکه‌های موبایل دریافت و در خانه، محل کار و اتاق‌های مختلف در اختیار دستگاه‌های بی‌سیم قرار دهید.

این مودم از سیستم‌های مش وای‌فای نیز پشتیبانی می‌کند تا به راحتی بتوان یک خانه بزرگ چند صد متری را زیر پوشش وای‌فای برد. این مودم با تمام سیستم‌های Velop لینک‌سیس کار می‌کند و می‌تواند به آن‌ها متصل شود.

مودم‌های جدید لینک‌سیس با شبکه‌های ۵G امریکا و از جمله شبکه‌های مبتنی بر امواج میلی‌متری سازگاری دارند و می‌توانند با اتصال‌های کابلی، سرعتی نزدیک به ۱۰ گیگابیت بر ثانیه روی شبکه داشته باشند.

 

هنوز قیمت و زمان عرضه محصولات ۵G لینک‌سیس اعلام نشده است.