درباره ما

من میثاق محمدی‌زاده؛ مدیرسایت شبکه‌چی هستم. علاقه‌مندی‌هایم ادبیات و فناوری است و بیش از ۱۷ سال است که در سطح اول رسانه‌ها و مطبوعات کشور فعالیت دارم و درباره جنبه‌های مختلف فناوری و به‌خصوص دنیای شبکه و اینترنت نوشتم.

بیش از دو دهه از تولد سایت‌های فناوری فارسی می‌گذرد و امروزه خوش‌بختانه، ده‌ها سایت بسیار قوی و پربازدید برای کاربران فارسی زبان و کشور ایران داریم اما در حوزه صنعت شبکه، یک سایت تخصصی و جامع نمی‌بینیم و اگرچه برخی سایت‌ها خبری بخش‌های پررنگی از خود را به محصولات شبکه اختصاص دادند اما باز هم ده‌ها موضوع دیگر را پوشش خبری می‌دهند که در نتیجه، اخبار و محصولات شبکه کم‌رنگ‌تر شده و گاها در میان مطالب دیگر گم می‌شوند.

سایت شبکه‌چی با این هدف راه‌اندازی شده و می‌خواهد مرجع و راهنمای کاربران در حوزه شبکه باشد. اینجا می‌خواهیم فقط و فقط درباره شبکه و اینترنت صحبت کنیم، محصولات و گجت‌های جدید بازار ایران و جهان را معرفی و بررسی کنیم، راهنمای خرید محصولات شبکه تدارک ببینیم، مشکلات کاربران را بررسی و راه‌حل بدهیم و درباره فناوری‌های جذاب و جدید دنیا حرف بزنیم و لذت ببریم. در یک کلام؛ اینجا، سایت شبکه‌چی برای عاشقان  به شبکه و اینترنت است.

شعار ما این است: «شبکه خودتان را بسازید.» چرا که نه؟ هر ایرانی می‌تواند یک شبکه برای خودش داشته باشد!

بی‌صبرانه منتظر دیدن نظرات، پیشنهادات، موضوع‌ها، گجت‌ها و مشکلات شما هستم. درباره هر چیزی که به شبکه‌چی مربوط می‌شود، با ایمیل misaghmz[at]gmail.com یا info[at]shabakehchi.com ارتباط برقرار کنید.

دکمه بازگشت به بالا