تبلیغات و پذیرش آگهی

قیمت و اطلاعات تماس با بخش تبلیغات سایت

برای استعلام قیمت‌های بنرهای تبلغیاتی، رپورتاژ آگهی و تبلیغات متنی یا همکاری‌های دیگر می‌توانید با اطلاعات زیر تماس بگیرید:

موبایل: ۰۹۱۲۴۲۶۷۹۴۸ (محمدی‌زاده) (واتساپ و تلگرام همین شماره موبایل برای ارسال پیام و مذاکره فعال است)

جی‌میل: misaghmz@gmail.com

چرا باید در شبکه‌چی تبلیغ و گزارش آگهی کنیم؟

شبکه‌چی یک سایت تخصصی محصولات شبکه، اینترنت و وای‌فای است. برخلف بسیاری از سایت‌های آی‌تی، در شبکه‌چی فقط درباره اینترنت و وای‌فای و محصولات شبکه صحبت می‌کنیم و درباره هر چیزی نمی‌نویسیم.

بنابراین، خواننده و مخاطب این سایت افرادی هستند که به موضوع‌های شبکه، اینترنت و وای‌فای علاقه دارند. می‌خواهند مودم یا روتری بخرند؛ در استفاده از اینترنت و وای‌فای به مشکل و خطایی برخورد کردند و دوست دارند با محصولات جدید شبکه آشنا شوند.

سایت شبکه‌چی مرجعی برای بسیاری از موضوع‌های تخصصی دنیای شبکه و اینترنت شده است. موضوع‌هایی مانند اینترنت ADSL، اینترنت VDSL، اینترنت TD-LTE، مودم ۴G، مودم TD-LTE، وای‌فای و اینترنت موبایل کلمات کلیدی هستند که هر کاربری را از موتورهای جست‌وجویی مانند گوگل روانه سایت شبکه‌چی می‌کند.

پس، بهترین فرصت برای کسب‌وکارها، شرکت‌های تبلیغاتی و افرادی است که در این حوزه‌ها فعالیت کرده و محصول، خدمات و راه‌کار ارائه می‌دهند.

معرفی یک محصول و خدمات توسط یک سایت تخصصی که مورد اعتماد کامل و صددرصدی مخاطبانش است؛ تاثیرگذاری بسیار بیشتری بر مشتریان دارد. صدها محصول در این سایت معرفی و بررسی شده است و به این پشتوانه، خوانندگان از معرفی هر محصول جدیدی استقبال کرده و خرید آن را مورد توجه قرار می‌دهند.

برای شرکت‌ها و کسب‌وکارهایی که محصول و خدمات تخصصی دارند؛ بهترین بستر و مرجع سود بردن از مزایای تبلیغات آنلاین و هوشمند؛ سایت‌های تخصصی هستند که بدون هیاهو، مشغول تولید محتوای تخصصی خود هستند و توانستند اعتماد کاربر به خودشان را جلب کنند.

هر روز ده‌ها کامنت و پرسش تخصصی از سوی مخاطبان در این سایت مطرح و پاسخ داده می‌شود. درباره هر محصولی سوال شده و از مدیران سایت، نویسنده‌ها و دیگران تقاضای راهنمایی و کمک می‌کنند.

تمام این بسترها نشان می‌دهد سرمایه‌گذاری و تبلیغات در چنین سایتی، هوشمندانه و هدفمند خواهد بود و زودتر به نتیجه مورد نظر می‌رسد.

قدرت رپورتاژ آگهی در سایت شبکه‌چی

در دنیای کنونی که هر سایتی با ده‌ها بنر تبلیغاتی پر شده و کاربران از دیدن تبلیغات آنلاین خسته شده‌اند و گاها هم دیدگاه یا حس بد و غیر قابل اعتمادی دارند؛ رپورتاژ آگهی یک قدرت تبلیغاتی و بازاریابی بی‌نظیر و منحصربه‌فرد است.

رپورتاژ آگهی‌ها در سایت شبکه‌چی به صورت یک مقاله معمولی با تیتر اصلی عکس کاور، عکس‌های میانی، تیترهای میانی و به شکل کاملا مشابه دیگر محتواها منتشر می‌شوند.

مطالب گزارش آگهی در صفحه اصلی سایت و باکس آخرین مطالب منتشر شده نمایش داده خواهند شد و مشتری می‌تواند چندین لینک به سایت و منبع خودش در متن قرار دهد.

مشتری می‌تواند خودش متن رپورتاژ آگهی را تهیه و برای سفارش به دست مدیران سایت شبکه‌چی برساند یا اینکه سفارش تهیه متن را هم به نویسندگان سایت شبکه‌چی بدهد. طبیعی است نویسندگان این سایت با تجریه‌ای بیش از ۱۵ سال فعالیت در حوزه آی‌تی و نشریات چاپی و آنلاین، توانایی تولید هر محتوایی به‌ویژه در حوزه تخصصی خود را دارند.

مطلب رپورتاژ آگهی منتشر شده به فاصله چند ساعت در گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجوی زنده دنیا ایندکس شده و می‌تواند در سرچ‌ها به کاربر پیشنهاد داده شود. با اتکا به سئوی بالای سایت شبکه‌های، رپورتاژ آگهی‌ها با بازدید بالایی روبرو شده و یک ترافیک بک لینک بالا برای سفارش‌دهنده خواهند بود.

مکان‌های درج بنرهای تبلیغاتی

تبلیغ‌دهندگان می‌توانند در بخش‌های مختلف سایت بنرهای تبلیغاتی یا تبلیغات متنی و امبدد خود را قرار دهند. پوسته سایت شبکه‌چی به گونه‌ای است که می‌توان در هر بخشی که تبلیغ‌دهنده نیاز دارد؛ یک بنر تبلیغاتی جدید باز کرد. مهم‌ترین بخش‌ها برای تبلیغات به شرح زیر هستند:

بنر بزرگ بالای سربرگ سایت:

بنر بزرگ بالای مطالب:

بنر ستون کناری صفحه اصلی و صفحات داخلی:

بنر بزرگ پایین مطالب:

درج بنر و محتوا درون مطالب:

دکمه بازگشت به بالا