راهنمای خرید

از حالا می‌توانید از دیجی‌کالا اینترنت ثابت بخرید

دیروز، شاتل از ارائه سرویس اینترنت ثابت خود روی پلتفرم دیجی‌کالا برای خرید کاربران خبر داد.

اولین بار است که شاهد ارائه یک سرویس اینترنت در قابل محصول روی سایت دیجی‌کالا هستیم و این می‌تواند جالب و جذاب باشد.

شاتل سرویس اینترنت ۱۶ مگابیت یک ساله اینترنت ثابت (ADSL) خود را با ۱۲۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل (۱۰ گیگابایت ماهیانه) برای فروش روی سایت دیجی‌کالا قرار داده است. قیمت این بسته اینترنت ۳۰۰ هزار تومان درج شده است.

در مشخصات این سرویس نوشته شده که حداقل سرعت تضمین شده آن ۱ مگابیت بر ثانیه و در سراسر کشور قابل خریداری و استفاده است.

به همراه این سرویس اینترنت، ۱ ماه اشتراک رایگان نماوا برای تماشای فیلم و سریال بدون مصرف ترافیک اینترنت کاربر هدیه داده می‌شود.

جالب است که در گالری تصاویر این محصول توضیحاتی نوشته شده است که کاربر پیش از خرید این بسته باید به سایت شاتل مراجعه کرده و با وارد کردن تلفن ثابت خود؛ مطمئن شود که امکان ارائه این خدمات روی خط تلفن خود وجود دارد.

به فال نیک بگیریم

شاتل می‌گوید این اقدام را برای راحتی و سهولت کاربران انجام داده است تا مردم در زمان صرفه‌جویی کنند و خرید آسانی داشته باشند. شاتل می‌گوید دنبال ایجاد تنوع در راهکارهای خرید سرویس‌های اینترنت خود است.

احتمالا شاتل به تدریج دیگر بسته‌های اینترنت ثابت و پس از آن اینترنت همراه خود را روی سایت دیجی‌کالا ارائه می‌کند. این اقدام از جهات مختلفی قابل بررسی و تحلیل است؛ چون برای اولین بار شاهد ارائه یک سرویس به شکل یک محصول روی سایت خرده‌فروشی مانند دیجی‌کالا هستیم.

شاید در گذشته شاهد فروش کارت‌های اینترنت دایال‌آپ در سوپرمارکت‌ها یا فروشگاه‌های آنلاین بودیم ولی سرویس اینترنت ADSL هرگز!

اگرچه یک تجربه نخست است و قطعا با مشکلات و کاستی‌هایی همراه است ولی می‌تواند در ادامه با استقبال کاربران روبرو شود و واقعا صرفه‌جویی در زمان و خریدی آسان به همراه داشته باشد.

وقتی نگاهی به مشخصات محصول این سرویس اینترنت می‌اندازم؛ به نظرم هنوز بسیاری از اطلاعات برای کاربران عادی درج نشده است و می‌تواند گمراه‌کننده باشد. کاربر باید بدانید سرویس اینترنت ADSL قرار است روی خط تلفن او ارائه داده شود و همین‌طور پس از اتمام حجم می‌تواند این سرویس را تمدید کرده یا ترافیک اضافه بخرد. به علاوه، در این مشخصات میزان ترافیک داخلی درج نشده است.

ارائه اینترنت شاتل روی بستر دیجی‌کالا را می‌توان به فال نیک گرفت و منتظر سرویس‌های دیگر شرکت‌ها بود؛ به شرط اینکه توضیحات کامل و مشخصات جزئی سرویس و محصول درج شود و کاربر با آگاهی کامل آن را خریداری کند.

 


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا