راهنمای خرید

راهنمای خرید و فعال‌سازی بسته‌های اینترنت رایگان و هدیه در نوروز ۱۴۰۰

به آخرین روزهای سال ۱۳۹۹ رسیدیم. ایامی که همه مردم ایران دارند آماده می‌شوند به استقبال بهار و سال جدید بروند. رخت کهنه از تن درآورده و رخت نو بپوشند؛ زنگار دل بزدایند و آب و جارو کنند.

نوروز امسال هم مانند پارسال یک میهمان ناخوانده نامیون به نام کرونا دارد. اگرچه وحشت و ترس و قرنطینه مردم مانند پارسال نیست ولی کرونا هنوز هست و قربانی می‌گیرد و مردم بیشتر از بیرون خانه، باید در خانه بمانند و سرگرم شوند.

و چه سرگرمی بهتر از اینترنت و وب و آنلاین بودن؟ امسال هم در نوروز باید شاهد رکوردشکنی مصرف اینترنت در ایران باشیم؛ به ویژه اینکه امسال اینترنت ۵G هم داریم!

مانند هر سال، اپراتورهای موبایل و شرکت‌های اینترنتی برای تشویق مردم به استفاده از اینترنت در ایام نوروز و سال نو و تعطیلات عید و همین‌طور در خانه ماندن و البته جذب مشتری و سود بیشتر؛ بسته‌ها و طرح‌های تشویقی در قالب جشنواره‌های نوروزی در نظر گرفتند.

در این مقاله می‌خواهیم نگاهی به همه جشنواره‌های نوروزی اینترنت، بسته‌های اینترنتی نوروزی، اینترنت‌های ارزان و تخفیف‌دار داشته باشیم تا هر کاربر برحسب نیاز و سرویس‌دهنده خود بتواند از این فرصت استفاده کرده و یک بسته اینترنت ارزان‌تر برای ایام نوروز خود انتخاب کند.

همراه اول: هدیه اعتبار داخل شبکه تا ۵۰ هزار تومان

امسال همراه اول در قالب طرح «عیدی همراه اول» یک شارژ داخل شبکه به مشترکان اعتباری و دائمی خود می‌دهد تا بتوانند با این اعتبار برای خود بسته مکالمه، بسته اینترنت یا بسته پیامک بخرند.

همه مشترکان اعتباری و دائمی همراه اول می‌توانند از ۳۰ اسفند ماه تا ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ با شماره‌گیری #۱*۱۴۰۰* یکی از ۵ عیدی همراه اول را دریافت کنند. عیدی‌های همراه اول شامل اعتبارهای داخل شبکه ۱۰،۰۰۰ ریال، ۲۰،۰۰۰ ریال، ۵۰،۰۰۰ ریال، ۱۰۰،۰۰۰ ریال و ۵۰۰،۰۰۰ ریال است.

این اعتبار هدیه به شارژ شما در همراه اول اضافه شده و بعد می‌توانید از آن برای خرید بسته‌های مکالمه، پیامک و اینترنت استفاده کنید. سه کد دستوری زیر به شما در استفاده از این عید همراه اول کمک می‌کنند:

استعلام اعتبار بسته هدیه: #۰*۱۴۰۰*

فعال‌سازی بسته هدیه: #۱*۱۴۰۰*

راهنمای بسته هدیه: #۹*۱۴۰۰*

ایرانسل: ۱ گیگابیت اینترنت رایگان

ایرانسل هدیه نوروزی ۱۴۰۰ خود را یک گیگابایت اینترنت رایگان در نظر گرفته است. برای فعال‌سازی این بسته اینترنت هدیه باید #۱۴۰۰* را در فروردین ماه شماره‌گیری کنید.

رایتل: ۷ گیگابایت ۷ روزه ۷ هزار تومان

هدیه رایتل یک بسته ۷ گیگابایتی ۷ روزه به قیمت ۷ هزار تومان است که می‌توانید با شماره‌گیری #۲۲۷* خریداری کنید. این بسته از ۲۵ اسفند ۹۹ تا ۲ فروردین ۱۴۰۰ قابل خریداری است.

آسیاتک: انواع بسته‌های ADSL با سرعت و حجم متنوع

اگر مشترک آسیاتک هستید یا تصمیم گرفتید یک اینترنت ADSL ارزان بگیرید؛ بهترین فرصت است سراغ بسته‌های اینترنت جشنواره بهره آسیاتک بروید. در این جشنواره بسته‌های زیر قابل خریداری و تمدید هستند:

بسته ۱۶ مگابیت با حجم ۱۰۰۰ گیگابایت ترافیک داخلی معادل ۵۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل ۶ ماهه: ۱۵۰ هزار تومان (ویژه ثبت‌نامه اولیه)

بسته ۱۶ مگابیت با حجم ۱۴۰۰ گیگابایت ترافیک داخلی معادل ۷۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل ۶ ماهه: ۴۴۰ هزار تومان (ویژه ثبت‌نامه اولیه و تمدید)

بسته ۱۶ مگابیت با حجم ۱۴۰۰ گیگابایت ترافیک داخلی معادل ۷۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل ۱۲ ماهه (با ۱۴۰۰ گیگ شبانه): ۸۰۰ هزار تومان (ویژه ثبت‌نامه اولیه و تمدید)

بسته ۸ مگابیت با حجم ۲۵۰ گیگابایت ترافیک داخلی معادل ۱۲۵ گیگابایت ترافیک بین‌الملل ۳ ماهه: ۴۵ هزار تومان (ویژه ثبت‌نامه اولیه)

بسته ۸ مگابیت با حجم ۱۴۰۰ گیگابایت ترافیک داخلی معادل ۷۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل ۶ ماهه: ۳۳۰ هزار تومان (ویژه ثبت‌نامه اولیه و تمدید)

بسته ۸ مگابیت با حجم ۱۴۰۰ گیگابایت ترافیک داخلی معادل ۷۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل ۱۲ ماهه (با ۱۴۰۰ گیگ شبانه): ۶۰۰ هزار تومان (ویژه ثبت‌نامه اولیه و تمدید)

بسته ۸ مگابیت با حجم ۵۰۰ گیگابایت ترافیک داخلی معادل ۲۵۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل ۶ ماهه: ۹۰ هزار تومان (ویژه ثبت‌نامه اولیه)

شاتل: ۵۰۰ گیگابایت یک ماهه/ ۲۰ گیگابایت یک ساله

مشترکان اینترنت ADSL و VDSL شاتلی که هنوز تحت قرارداد و سرویس این شرکت هستند و دوره اشتراک آن‌ها تمام نشده است؛ می‌توانند بسته‌های اینترنت ترافیک تخفیف‌دار خریداری کنند:

بسته ۵۰۰ گیگابایت یک ماهه به قیمت ۱۵۰ هزار تومان

بسته ۲۰ گیگابایت یک ساله به قیمت ۴۰ هزار تومان + ۲۰ گیگابایت هدیه

هر دو بسته برای مشترکان اینترنت ثابت شاتل در پنل این شرکت قابل خریداری و رزرو هستند.

پارس آنلاین: بسته‌های اینترنت ADSL تخفیف‌دار با ترافیک هدیه

مشترکان اینترنت پارس آنلاین می‌توانند بسته‌های اینترنت ADSL با سرعت ۸ مگابیت و ترافیک مختلف به همراه ترافیک هدیه رایگان در جشنواره نوروزی پارس آنلاین خریداری کنند:

بسته ۸ مگابیت با حجم ۱۰۰ گیگابایت ۳ ماهه + ۳۰ گیگابایت ترافیک هدیه: ۱۰۰ هزار تومان (ویژه مشترکین جدید)

بسته ۸ مگابیت با حجم ۳۶۰ گیگابایت ۱۲ ماهه + ۱۲۰ گیگابایت ترافیک هدیه: ۳۰۰ هزار تومان (ویژه مشترکین جدید)

بسته ۸ مگابیت با حجم ۶۰۰ گیگابایت ۳ ماهه + ۳۰ گیگابایت ترافیک هدیه: ۲۵۰ هزار تومان (ویژه ثبت‌نامه اولیه و تمدید)

همراه با همه این بسته‌ها ۱ ماه اشتراک رایگان فیلیمو داده می‌شود. برای خرید این بسته‌ها باید وارد پنل کاری پارس آنلاین شده یا با شماره ۱۵۸۵ تماس بگیرید.

های‌وب: بسته‌های اینترنت ADSL تخفیف‌دار با ترافیک هدیه

جشنواره شرکت های‌وب مشابه پارس آنلاین است. در واقع، باید گفت بسته‌های هدیه نوروزی ۱۴۰۰ پارس آنلاین به تقلید از های‌وب هستند؛ چون این روزها پارس آنلاین به تملک های‌وب درآمده است:

بسته ۸ مگابیت با حجم ۱۰۰ گیگابایت ۳ ماهه + ۳۰ گیگابایت ترافیک هدیه: ۱۰۰ هزار تومان (ویژه مشترکین جدید)

بسته ۸ مگابیت با حجم ۳۶۰ گیگابایت ۱۲ ماهه + ۱۲۰ گیگابایت ترافیک هدیه: ۳۰۰ هزار تومان (ویژه مشترکین جدید)

بسته ۸ مگابیت با حجم ۶۰۰ گیگابایت ۳ ماهه + ۳۰ گیگابایت ترافیک هدیه: ۲۵۰ هزار تومان (ویژه ثبت‌نامه اولیه و تمدید)

باز با خرید این بسته‌ها می‌توانید از یک ماه اشتراک رایگان سرویس استریم فیلم فیلیمو دریافت کنید. برای خرید این بسته‌ها باید وارد پنل کاربری خود شده یا با شماره تلفن ۱۵۶۵ تماس بگیرید.

پیشگامان: ۱۵۰۰ گیگابایت اینترنت ماهانه فقط ۳۰ هزار تومان

هنوز شرکت پیشگامان جشنواره نوروزی خود را آغاز یا اطلاع‌رسانی نکرده است ولی این روزها با تبلیع بسته اینترنت ۱۵۰۰ گیگابایت خود که از اواسط زمستان شروع شده و تا اواسط بهار ادامه دارد؛ کاربران اینترنت و مشترکان خود را تشویق به خرید یک سرویس اینترنت ADSL ارزان می‌کند.

سرعت این بسته اینترنت ۱۶ مگابیت و ماهانه ۳۰ هزار تومان است. شما برای یک دوره سه ماهه می‌توانید ۴۵۰۰ گیگابایت اینترنت داخلی داشته باشید.

برای خرید این بسته اینترنت با شماره ۱۵۷۷ تماس بگیرید یا سراغ سایت پیشگامان بروید.

مبین‌نت: یک سال اینترنت رایگان

شرکت مبین‌نت هدایای مختلفی برای نوروز ۱۴۰۰ در نظر گرفته است:

یک سال اینترنت رایگان مبین‌نت
شش ماه اشتراک رایگان فیلیمو
یک ماه اشتراک رایگان طاقچه
۱۰۰ هزار تومان هدیه خرید از مکتب‌خونه

برای دریافت این هدایا باید وارد سایت مبین‌نت شده و اطلاعاتی مانند شناسه اشتراک و شماره موبایل خود را وارد کنید تا این هدایای را ببرید.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا