راهنمای خرید

جشنواره‌های اینترنت رایگان و با تخفیف شب یلدا ۱۴۰۰

راهنمای خرید اینترنت ADSL و TD-LTE و 4G برای شب یلدا

توصیه می‌کنیم شب یلدا از گوشی موبایل و اینترنت استفاده نکنید ولی توصیه نمی‌کنیم بی‌خیال تخفیف‌ها و جشنواره‌های اینترنت شب یلدا شوید!

شب یلدا به یکی از مناسبت‌های بزرگ و رسمی و ملی ایران تبدیل شده و تقریبا هر ساله تمام فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و کاربران درگیرش می‌شوند. از فروشگاه‌ها با تخفیف‌هایشان تا انواع مسابقات و جوایز در پیج‌ها و شبکه‌های اجتماعی و البته جشنواره‌های تخفیف اینترنت شرکت‌ها!

امسال هم می‌خواهیم نگاهی به جشنواره‌های اینترنت رایگان شب یلدا یا بسته‌های اینترنت تخفیفی ارائه شده برای این شب و ایام یلدا داشته باشیم تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید و یک سرویس اینترنت مناسب برای خودتان و البته ارزان‌تر از روزهای عادی انتخاب کنید.

به طور مرتب به این مقاله سر بزنید چون سعی می‌کنیم ساعتی، جدیدترین جشنواره‌ها و کمپین‌های اینترنت شب یلدا ۱۴۰۰ را بازتاب دهیم:

یلدای همراه اول: بسته خوش ترکیب یلدایی

هدیه اینترنت همراه اول یلدا

همراه اول ترجیح داده است به جای اینترنت و مکالمه رایگان، بسته ترکیبی جذابی با قیمت ۱۰ هزار تومان به مشترکان بدهد. این بسته ترکیبی شامل «۳ گیگابایت اینترنت و ۳ ساعت مکالمه ۳ روزه» ویژه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول برای شب یلدا است.

همراه اول می‌گوید این مشترکان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» تنها با پرداخت ۱۰ هزار تومان اقدام به خریداری این بسته خوش ترکیب کنند.

مشترکان سیم‌کارتهای انارستان هم می‌توانند همین بسته را با شماره‌گیری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷۱ مربع» و با پرداخت ۵ هزار تومان فعال کنند.

امکان فعال‌سازی برای تمامی مشترکان از طریق اپلیکیشن «همراه من» نیز فراهم است و با وجود اینکه اعتبار این بسته‌ها از ۳۰ آذر تا ۲ دی‌ماه سال‌جاری خواهد بود، اما خرید مجدد بسته پس از اتمام حجم در این بازه زمانی امکان‌پذیر است.

هدایای یلدایی ایرانسل: بسته اینترنت ۲ گیگابایت و ۴۰ دقیقه مکالمه رایگان

هدیه یلدایی ایرانسل

ایرانسل همانند سال گذشته، یک بسته اینترنت ۲ گیگابایت داخلی برای مشترکان خود به مناسب شب یلدا در نظر گرفته است. مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری #۵* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من، بسته ۲ گیگابایت اینترنت داخلی هدیه خود را روزهای ۳۰ آذر و ۱ دی ماه ۱۴۰۰ فعال کنند.

اعتبار این بسته ۲ گیگابایت داخلی فقط تا پایان همان روز است و هر کاربر فقط یک بار می‌تواند این بسته را فعال و استفاده کند.

همین‌طور، ایرانسل یک طرح هدیه مکالمه در نظر گرفته که شامل ۴ دقیقه مکالمه ایرانسلی و ۴۰ دقیقه بعدی رایگان است. طرح هدیه مکالمه با شماره‌گیری کد #۲*۱*۴۴۴۴* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من در روزهای ۳۰ آذر و ۱ دی فعال می‌شود.

جشنواره یلدایی رایتل: بسته‌های هدیه و تخفیفی

رایتل شب یلدا

شرکت رایتل برای روز و شب‌های یلدایی، بسته‌های ویژه‌ای با تخفیف ارائه کرد. مشترکان رایتل براساس نیاز و سلیقه خود می‌توانند بسته‌های هدیه و تخفیفی رایتلی زیر برای جشن یلدا را انتخاب و خریداری کنند.

بسته ۶ گیگابایتی اینترنت با اعتبار ۷ روز و قیمت ۱۵ هزار تومان

بسته ۶۰ دقیقه مکالمه با اعتبار ۳۰ روز و قیمت ۲ هزار تومان

به گفته رایتل، کاربران فقط در روزهای ۲۹ و ۳۰ آذرماه فرصت دارند این بسته‌ها را از طریق اپلیکیشن «رایتل من» یا کد دستوری #۲۲۵* خریداری کنند.

یلدای مخابراتی: تا ۸۷ درصد تخفیف در بسته‌های ترافیک اینترنت ADSL و VDSL

مخابرات اینترنت رایگان شب یلدا

شرکت مخابرات ایران خبر داده مشتریان اینترنت مخابرات از بامداد روز دوشنبه ۲۹ آذر تا ساعت ۲۴ روز جمعه دهم دی ماه، می توانند با خرید بسته های حجمی یلدای شرکت مخابرات ایران از تخفیفات ویژه آن استفاده کنند.

بسته های حجمی یلدای شرکت مخابرات ایران با حجم اینترنت مختلف بر طبق سلیقه مشتریان ، به شرح زیر تهیه و قابل استفاده است:

مخابرات اینترنت رایگان شب یلدا

جشنواره ویژه یلدای آسیاتک: بسته اینترنت و گیگ‌باکس ADSL و TD-LTE و OWA

جشنواره اینترنت رایگان آسیاتک شب یلدا

شرکت آسیاتک نیز ساعتی پیش جشنواره یلدای خود را آغاز کرد و مجموعه‌ای از بسته‌های اینترنت و گیگ‌باکس برای مشترکات اینترنت ADSL و TD-LTE خود ارائه کرده است:

جشنواره اینترنت رایگان آسیاتک شب یلدا

سرویس اینترنت ۳ ماهه با سرعت ۱۶ مگابیت، ۶۰۰گیگابایت ترافیک بین‌الملل با ۳۱٪ تخفیف فقط ۳۳۰.۰۰۰ تومان

سرویس اینترنت ۶ ماهه با سرعت ۱۶ مگابیت، ۹۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل + ۵۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل حجم اضافه قابل استفاده در ساعت ۲ تا ۸ صبح با ۴۴٪ تخفیف، ۵۸۰.۰۰۰ تومان

گیگ‌باکس ویژه ADSL با ۴۰۰ گیگابایت ترافیک داخلی معادل ۲۰۰ گیگابایت بین‌الملل، یکساله با ۲۵٪ تخفیف، ۳۰۰.۰۰۰ تومان

گیگ‌باکس ویژه TD-LTE با ۲۰۰ گیگابایت، ۳۰ روزه با ۶۵٪ تخفیف، ۲۰۰.۰۰۰ تومان

گیگ‌باکس ویژه OWA با ۲۰۰ گیگابایت، ۳۰ روزه با ۲۱٪ تخفیف، ۱۹۰.۰۰۰ تومان

آسیاتک اعلام کرده است مشترکان سرویس‌های این شرکت می‌توانند تا پایان روز سوم دی ماه از طریق پنل کاربری یا اپلیکیشن، این بسته‌های اینترنت با تخفیف ویژه را برای جشن یلدا رزرو و خریداری کنند.

جشنواره شاتل: ۶۷ درصد تخفیف برای خرید بسته‌های ترافیک ۲۰۰ و ۳۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت

اینترنت رایگان شب یلدا

شاتل از ۲۸ آذر ماه تا ۳ دی ماه روی دو بسته اینترنت ثابت ADSL و VDSL خود ۶۷ درصد تخفیف ارائه کرده است:

اینترنت رایگان شب یلدا

بسته اینترنت ثابت ۲۰۰ گیگابایتی بین‌الملل با ۶۷ درصد تخفیف = ۱۱۸٬۸۰۰ تومان

بسته اینترنت ثابت ۳۰۰ گیگابایتی بین‌الملل با ۶۷ درصد تخفیف = ۱۸۱٬۵۰۰ تومان

هر دو بسته اینترنت باید یک ماهه مصرف شوند و متخص کاربران فعلی شرکت شاتل هستند. شما در هر شهر و استانی باشید و از اینترنت شاتل استفاده می‌کنید؛ می‌توانید به پروفایل خود در شاتل یا پرتابل این شرکت مراجعه کرده و یکی از این بسته‌ها را خریداری کنید. گفتنی است به هزینه این بسته‌ها، هزینه مالیات بر ارزش افزوده نیز اضافه می‌شود.

این بسته‌ها برای دانلودهای طولانی و زیاد در ایان جشن شب یلدا بسیار مناسب هستند.

جشنواره شاتل برای بسته اینترنت موبایل و مکالمه: ۴۵ درصد تخفیف و شانس قرعه‌کشی آیفون ۱۳

اینترنت رایگان شب یلدا

شرکت شاتل در جشنواره دیگری، می‌خواهد دل کاربران موبایل را به دست بیاورد. این شرکت برای بسته‌های اینترنت و مکالمه پرطرفدار خود تا ۴۵ درصد تخفیف ارائه داده است.

ضمن اینکه برای هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش، به جای یک امتیاز، ۵ امتیاز در نظر گرفته و شانس شما را ۵ برابر بیشتر برای قرعه‌کشی آیفون ۱۳ می‌کند.

به گزارش شاتل، برای خرید بسته‌های یلدایی می‌توانید با سیم‌کارت شاتل موبایل کد دستوری #۴*۲*۱* را شماره‌گیری کنید یا سراغ اپلیکیشن «شاتل موبایل من» بروید. مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل‌موبایل‌من و مراجعه به صفحه بسته‌های شاتل‌موبایل از دیگر روش‌های خرید بسته‌های اینترنت و مکالمه پرطرفدار شاتل است.

جشنواره تک‌نت: TD-LTE نامحدود با ۲۰ درصد تخفیف

اینترنت رایگان شب یلدا

شرکت تن‌نت نیز به مناسبت شب یلدا پکیج نامحدود اینترنت TD-LTE خود را با ۲۰ درصد تخفیف ارائه کرده است. این پکیج شامل مودم HWS32، سیم‌کارت تی‌دی‌ال‌تی تک‌نت و حجم اینترنت TD-LTE نامحدود است.

اینترنت رایگان شب یلدا

اینترنت TD-LTE تک‌نت می‌تواند حداکثر ۵۰ مگابیت سرعت به شما بدهد و نیازی به خط تلفن ثابت ندارد و در سراسر کشور پوشش‌دهی دارد. برای کارهای معمولی و همین‌طور دانلودهای زیاد، همیشه اینترنت تی‌دی‌ال‌تی گزینه مناسبی است.

برای دریافت و خرید این پکیج باید وارد سایت تک‌نت شده و فرم درخواست خرید پکیج اینترنت شب یلدا را پر کنید.

جشنواره پارس‌آنلاین و های‌وب: تخفیف‌های بسته‌های اینترنت ثابت

اینترنت رایگان شب یلدا

هر دو شرکت های‌وب و پارس‌آنلاین جشنواره یلدایی سرویس‌های اینترنت خود را آغاز کردند و به مشترکان فعلی خود از ۲۸ تا ۳۰ آذرماه فرصت دادند بسته‌های زیر را با تخفیف ویژه از پنل کاربری خود خریداری کنند:

بسته اینترنت ۱۰۰ گیگابایت ۱ ماهه = ۶۰ هزار تومان

بسته اینترنت ۶۰۰ گیگابایت سه ماهه با سرعت ۸ مگابیت = ۲۰۰ هزار تومان (قیمت بسته بدون تخفیف ۲۸۲ هزار تومان است)

اینترنت رایگان شب یلدا

شرکت‌های های‌وب و پارس‌آنلاین می‌گویند کاربران فعلی اینترنت ثابت ADSL این شرکت‌ها می‌توانند از طریق پنل کاربری یا اپ‌های «های‌وب من» و «پارس‌آنلاین من» این بسته‌ها را خریداری کنند.

اینترنت رایگان پارس آنلاین

پارس‌آنلاین به تمام مشترکان خود یک بسته اینترنت ۴ گیگابایت ۱ روزه رایگان هم هدیه داده است. مشترکان پارس‌آنلاین می‌توانند از ابتدای روز ۳۰ آذر ماه تا آخر شب این روز فرصت دارند به پنل کاربری خود مراجعه کنند یا در اپلیکیشن پارس آنلاین من، این بسته را فعال و استفاده کنند.

جشنواره یلدای مبناتلکام: اینترنت +ADSL2 و TD-LTE نامحدود

مبنا تلکام اینترنت رایگان شب یلدا

شرکت مبنا تلکام نیز برای ایام یلدا روی سرویس‌های اینترنت ADSL و TDLTE خود تخفیف‌هایی داده است:

مبنا تلکام اینترنت رایگان شب یلدا

جشنواره یلدا داتک: از بسته‌های تخفیفی یا سرویس‌های اینترنت حجمی تخفیف‌دار ویژه

داتک اینترنت رایگان شب یلدا

اگر مشترک سرویس‌های اینترنت داتک هستید؛ این شرکت هم برای شب یلدا و این روزهای جشن یلدا و شب چله، هم گیگ‌باکس‌های ویژه‌ای با تخفیف برای رزرو عرضه کرده است و هم سرویس‌های اینترنت سه ماهه، شش ماهه، یک ساله ADSL را با تخفیف‌های خوب ارائه می‌کند.

داتک اینترنت رایگان شب یلدا

داتک اینترنت رایگان شب یلدا

حتما به سایت داتک سری بزنید.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا