اخبار ایران

عیدی همراه اول در نیمه شعبان: ۳ گیگابایت اینترنت ۷ روزه

همراه اول به مناسبت میلاد حضرت ولی عصر (عج) در نیمه شعبان، به مشترکان خود هدیه می‌دهد.

هدیه همراه اول برای جشن نیمه شعبان، بسته اینترنتی سه گیگابایتی رایگان ۷ روزه برای مشاهده محتوای داخلی است. همه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند از این بسته اینترنت ۳ گیگابایتی رایگان و هدیه استفاده کنند.

به گزارش سایت همراه اول، این بسته در دوشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۰ از طریق شماره گیری «ستاره ۱۴۰۰ ستاره ۲ مربع» برای کلیه مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان قابل فعالسازی است.

ترافیک این بسته برای مشترکان دائمی و اعتباری فقط برای استفاده در سایت‌ها و پیام رسان‌های منتخب و محتوای داخلی اعلام شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در نظر گرفته شده است.

ترافیک مصرفی در شبکه شاد، سایت های دانشگاه‌ها و مراکز علمی و همچنین سایت های زیر مجموعه همراه اول کماکان رایگان است. در سیم کارت های انارستان، این بسته در کلیه محتواهای تعریف شده ویژه مشترکان این سیم کارت قابل استفاده است.

مشترکان همراه اول پس از فعال‌سازی این بسته اینترنت در روز دوشنبه ۹ فروردین، هفت روز فرصت دارند آن را مصرف کنند. گفتنی است فعال‌سازی این بسته تداخلی با بسته اینترنت فعال روال عادی کاربر ندارد و پس از مصرف بسته اینترنت هدیه، دوباره بسته عادی فعال خواهد شد.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا