اخبار ایران

کاهش ۹۲ درصدی تعرفه اینترنت همراه اول در حج ۹۶

همراه اول طی اطلاعیه‌ای گفت برای مراسم حج امسال تعرفه مکالمه ۷۲ درصد و تعرفه پیامک و اینترنت همراه تا ۹۲ درصد کاهش یافت.

به گزارش روابط عمومی همراه اول و اطلاعیه منتشر شده روی سایت این شرکت؛ در مراسم حج امسال تعرفه مکالمات داخلی و با ایران به ازای هر دقیقه از ۲۰۰۰ تومان به ۵۴۹ تومان، مکالمه دریافتی از ۲۰۰۰ تومان به ۶۴۹ تومان، تعرفه ارسال پیامک از ۲۰۰۰ تومان به ۱۴۹ تومان کاهش یافته و دریافت پیامک در کشور عربستان همچون گذشته رایگان است. تعرفه هر مگابایت اینترنت همراه نیز با ۹۲ درصد تخفیف، از ۲۰۰۰ تومان به ۱۴۹ تومان رسیده است.

همراه اول تأکید کرده بسته های اینترنتی در هنگام استفاده از سرویس رومینگ بین الملل غیرقابل استفاده بوده و هزینه بر اساس مگابایت محاسبه می شود. کاربران در صورت عدم تمایل به استفاده از اینترنت گوشی، باید گزینه «دیتا رومینگ» گوشی خود را غیر فعال کنند.

مشترکین همراه اول می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تعرفه‌ای رومینگ بین‌الملل، به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه یا نام کشور موردنظر را به شماره ۸۰۷۰ پیامک کنند.

دیروز نیز شرکت ایرانسل تعرفه‌های خدمات ارتباطی خود برای مراسم حج ۹۶ را اعلام کرد و از کاهش برخی از نرخ‌ها خبر داد. ایرانسل به هر مشتری خود در حج امسال ۱۰ مگابایت اینترنت روزانه رایگانه هدیه می‌دهد. 
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا