اخبار ایران

جشنواره اینترنت عید تا عید مخابرات: فروش بسته‌های متنوع ADSL و VDSL و FTTH با تخفیف ویژه

از ۳۰ تیرماه تا ۸ مرداد ماه فرصت دارید این بسته‌ها را خریداری کنید

شرکت مخابرات ایران در جشنواره «عید تا عید» خود به مناسبت اعیاد قربان و غدیر خم، انواع بسته‌های اینترنت پرسرعت ADSL و VDSL و FTTH را در حجم و مدت زمان گوناگون با تخفیف ویژه ارائه کرده است.

مشترکان اینترنت مخابرات از روز ۳۰ تیرماه الی ۸ مرداد ماه می‌توانند بسته‌های اینترنت مورد علاقه خودشان را با تخفیف‌های ویژه رزرو و خریداری کنند.

مخابرات دو سری بسته اینترنت به نام‌های بسته فوتون و بسته سحرخیز در این جشنواره ارائه داده است. بسته‌های فوتون عید تا عید مخابرات، ۲۴ ساعته هستند ولی بسته‌های سحرخیز باید در مدت زمان مشخصی که عمدتا ۴ الی ۱۲ صبح یا ۲ الی ۸ صبح است؛ مورد استفاده قرار بگیرند.

جدول بسته‌های فوتون و سحرخیز اینترنت مخابرات را در زیر مشاهده می‌کنید:

امکان استفاده از این جشنواره بسته‌های ترافیکی، از طریق درگاه‌های فروش غیرحضوری شرکت مخابرات ایران از جمله پرتال شرکت به نشانی www.tci.ir، استفاده از پنل کاربری مشتریان به نشانی adsl.tci.ir و همچنین کد دستوری #۲۰۲۰* به راحتی در اختیار تمام مشتریان قرار دارد.

همین‌طور، مشترکان با تماس به شماره تلفن ۲۰۲۰ می‌توانند اطلاعات بیشتری درباره این جشنواره اینترنت و بسته‌های متنوع ارائه شده کسب کنند.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا