اخبار ایران

سرویس جمع‌آوری بسته پادرو در مشهد فعال شد

تا هفتم مرداد هدیه بگیرید

مدتی پیش پلتفرم پادرو در کمپینی ویژه، فرصتی را جهت جمع‌آوری و ارسال رایگان بسته در تهران برگزار کرد و حالا سرویس جمع‌آوری بسته‌ها توسط پادرو در شهر مشهد نیز فعال شده است و جوایزی را نیز به همراه دارد.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، تمامی کسب‌وکارهای آنلاین و فعال در شبکه‌های اجتماعی ساکن در شهر مشهد، از بیست‌وهفتم خردادماه می‌توانند از سرویس جمع‌آوری بسته‌های پلتفرم پادرو بهره‌مند شوند. ضمن اینکه پادرو در کمپین ویژه این شهر، به کاربرانی که تا هفتم مردادماه فرایند ثبت نام و اولین ثبت سفارش خود را تکمیل کنند، مبلغ ۵۰ هزار تومان اعتبار هدیه به مدت یک هفته اعطا می‌کند.

بدون تردید ارسال بسته یک چالش تمام‌نشدنی برای فروشگاه‌های آنلاین و فعالان شبکه‌های اجتماعی به‌شمار می‌آید که پادرو مشکل یادشده را حل کرده و با راه‌اندازی سرویس جمع‌آوری بسته در شهر مشهد تسهیل‌گر کاربران مرکز استان خراسان رضوی نیز بوده است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس مشهد پادرو و آشنایی با امکانات و خدمات ارائه‌شده از سوی این پلتفرم می‌توانند به آدرس mshd.podro.com مراجعه و از داخل سایت فرایند ثبت نام خود را آغاز کنند.

گفتنی است پلتفرم پادرو در هلدینگ فناپ و بر بستر «سرزمین هوشمند پاد» توسعه یافته و به عنوان بزرگ‌ترین زیرساخت مدیریت خدمات حمل‌ونقل و لجستیک فناورانه در کشور فعالیت می‌کند.

مشتریان پادرو با توجه به نیازها و توانمندی‌های فنی خود، می‌توانند از طریق API (رابط برنامه‌نویسی کاربردی) یا نسخه‌های گوشی همراه و رایانه پادرو از قابلیت‌های این پلتفرم استفاده کنند.

با توجه به استقبال زیاد فروشگاه‌های شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام از خدمات پادرو، اخیرا نسخه ویژه فروشگاه‌های اینستاگرامی نیز توسعه داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

«سرزمین هوشمند پاد» طرح پلتفرم جامع و چندسویه گروه مالی پاسارگاد است که با ارائه راهکارهایی متنوع از حوزه‌ها و بخش‌های مختلف، محصولات و امکاناتی گوناگون را در راستای تحقق زندگی بهتر ارائه می­دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از سرزمین هوشمند پاد به سایت ic.pod.ir مراجعه و یا کد QR را زیر را اسکن کنید.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا