اخبار ایران

قابلیت «انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان» برای همه مشترکان شاتل فراهم شد

همه سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل می‌توانند به طور خودکار شبکه رادیویی را انتخاب کنند

قابلیت «انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان» سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل‌ موبایل از امروز برای تمامی مشترکان این اپراتور در سراسر ایران فعال شد.

به گزارش روابط عمومی شاتل‌ موبایل، قابلیت «انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان» که با هدف بهبود عملکرد و توسعه قابلیت‌های سیم‌کارت هوشمند از سوی این اپراتور به طور آزمایشی در ۲۱ استان پیاده‌سازی شده بود، پس از تحلیل بازخوردها و بهینه‌سازی زیرساخت‌های فنی، هم‌اکنون در دسترس همه مشترکان سیم‌کارت‌های شاتل موبایل در تمامی استان‌های کشور قرار گرفته است.

شاتل‌ موبایل امکان اتصال خودکار و هوشمند به شبکه هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور را برای مشترکان سیم‌کارت‌های خود فراهم کرده است و با تحلیل مداوم شبکه و آنتن‌های موجود در موقعیت جغرافیایی، باکیفیت‌ترین شبکه رادیویی در هر منطقه را به‌ صورت هوشمند و بدون نیاز به تنظیم یا نصب اپلیکیشن اضافه، انتخاب می‌کند.

با پیاده‌سازی قابلیت «انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان» مشترکان سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل می‌توانند ضمن بهره‌مندی از فناوری انتخاب هوشمند شبکه، در صورت تمایل از طریق شماره‌گیری کد‌ دستوری #۸*۱* از وضعیت اتصال شبکه رادیویی میزبان سیم‌کارت خود مطلع شوند یا با تغییر شبکه رادیویی میزبان‌شان، از میان هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور، شبکه میزبان مطلوب و مناسب خود را انتخاب کنند.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

منبع
پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا