اخبار ایران

از این پس شبکه رادیویی سیم‌کارت‌های شاتل موبایل را آنلاین تغییر دهید

یک ویژگی مفید برای دارندگان مودم‌های شاتل موبایل

شاتل موبایل قابلیت «انتخاب دستی شبکه رادیویی اپراتور میزبان» را به صورت آنلاین و از طریق پنل سیستم مدیریت اینترنت حساب کاربری مشترکین سیم‌کارت‌های هوشمند این شرکت نیز فراهم کرد.

تا پیش از این، تغییر شبکه رادیویی اپراتور میزبان از طریق کد دستوری #۸*۱* فراهم شده بود اما اینک به گفته شاتل موبایل به پنل مدیریت اینترنت حساب شاتل موبایل اضافه شده است. مشترکین شاتل موبایل می‌توانند از این پس، به پنل مدیریت اینترنت حساب خود مراجعه کرده و ضمن استعلام نام شبکه رادیویی میزبان، به‏‌صورت دستی این شبکه را در لحظه تغییر داده یا قابلیت انتخاب هوشمند را از همین طریق مجدداً فعال کنند.

شاتل موبایل برای توسعه شبکه خود، از سال گذشته ویژگی به نام «انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان» را برای دارندگان سیم‌کارت‌های هوشمند این شرکت فعال کرده است. با این قابلیت، مشترک می‌تواند بهترین شبکه رادیویی در منطقه و محل سکونت خود را انتخاب و بر بستر آن، اینترنت و مکالمه و پیامک ارسال و دریافت داشته باشد.

این سرویس، هم‌اکنون در سراسر کشور در دسترس است و هر مشترک شاتل موبایل می‌تواند شبکه رادیویی ارتباطی خود را دستی و با کد دستوری #۸*۱* یا به صورت آنلاین انتخاب و تغییر دهد یا اینکه قابلیت انتخاب هوشمند را فعال‌سازی کند.

این سرویس به طور ویژه برای مشترکینی که از مودم‌های شاتل موبایل برای اتصال به اینترنت همراه استفاده می‌کنند؛ سودمند خواهد بود و باعث افزایش سرعت و کیفیت شبکه آن‌ها می‌شود.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا