اخبار ایران

شاتل از بسته‌های اینترنت ثابت روزشمار خود با قیمت‌های ارزان رونمایی کرد

هر زمان که نیاز به دانلود حجم زیادی اینترنت دارید؛ یک بسته را خریداری و مصرف کنید

شرکت شاتل که همیشه در ارائه بسته‌های اینترنت ثابت متنوع و مطابق نیاز کاربران، پیشرو بوده است؛ از بسته‌های اینترنت ثابت روزشمار خود رونمایی کرد.

بسته‌های روزشمار شاتل در حجم‌های متنوع برای مصارف ۱ روزه، ۳ روزه، ۷ روزه و ۱۵ روزه هستند؛ دقیقا همانند بسته‌های اینترنت موبایل روزانه و چند روزه که کاربران می‌توانند براساس نیاز خود خریداری و استفاده کنند.

شاتل در اطلاعیه معرفی بسته‌های اینترنت روزشمار خود گفته است که تمام کاربران اینترنت ثابت این شرکت در سراسر کشور (مشترکان ADSL و VDSL) می‌توانند هر زمان که نیاز داشته باشند؛ این بسته‌های روزشمار را خریداری و مصرف کنند. طبیعی است که اگر بسته اینترنت فعال داشته باشند؛ اولویت مصرف با بسته‌های اینترنت روزشمار است.

این بسته‌های روزشمار برای افرادی مناسب هستند که یک بسته اینترنت فعال ماهیانه یا چند ماهه و سالیانه دارند ولی نمی‌خواهند حجم آن را مصرف کنند یا اینکه حجم زیادی ندارد ولی برای دانلود یا کار پرترافیک دیگری نیاز به حجم مصرفی اینترنت موقتی دارند. بنابراین، می‌توانند سریعا یکی از بسته‌های اینترنت روزشمار شاتل را خریداری و مصرف کنند.

بسته اینترنت شاتل

شاتل در این طرح خود، ۱ بسته اینترنت ۵ گیگابایتی ۱ روزه به قیمت ۹۵۰۰ تومان، ۱ بسته اینترنت ۱۵ گیگابایتی ۳ روزه به قیمت ۲۸ هزار تومان، ۱ بسته اینترنت ۵۰ گیگابایت ۷ روزه به قیمت ۸۰ هزار تومان و ۱ بسته اینترنت ۱۰۰ گیگابایت ۱۵ روزه به قیمت ۱۵۰ هزار تومان ارائه کرده است.

درباره قیمت این بسته‌ها باید گفت نسبت به قیمت بسته‌های اینترنت موبایل و همین‌طور بسته‌های TDLTE و حتی بسته‌های اینترنت ثابت عادی شاتل، بسیار به‌صرفه و ارزان‌قیمت هستند.

مثلا، بسته ۵۰ گیگابایت ۷ روزه شاتل هزینه‌ای کمتر از ۲ هزار تومان برای هر گیگ اینترنت دارد.

برای فعال‌سازی این بسته‌های روزشمار شاتل، بازه زمانی یا محدودیتی گفته نشده و هر زمان که نیاز داشتید؛ می‌توانید وارد پنل کاربری اینترنت شاتل خود شده یا از طریق اپلیکیشن مای شاتل، این بسته‌ها را انتخاب و خریداری کنید.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

یک دیدگاه

  1. سلام

    این قیمت‌ها به‌عنوان بسته‌های «اینترنت ثابت» و «زمان‌دار» اصلا به‌صرفه نیست! تازه رسیده به قیمت ترافیک اضافه (هر گیگ حداکثر ۲ هزار تومان) که اون هم به‌صرفه نبود (به‌عنوان اینترنت ثابت).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا