اخبار ایران

بسته‌های تخفیفی اینترنت و مکالمه همراه اول و ایرانسل به مناسب دهه کرامت

هر دو اپراتور ایرانسل و همراه اول از بسته‌های ترکیبی اینترنت و مکالمه هدیه خود برای مشترکان در دهه کرامت رونمایی کردند.

دهه کرامت، از سالروز ولادت حضرت معصومه(س) تا سالروز ولادت حضرت امام رضا(ع) را شامل می‌شود که امسال از روز چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه تا روز شنبه ۲۱ خرداد ماه است. هر ساله اپراتورها برای گرامی داشت این دهه، بسته‌های اینترنت و مکالمه هدیه یا تخفیفی به مشترکان خود می‌دهند.

امسال هم همراه اول و ایرانسل از هدایای دهه کرامت خود رونمایی کردند.

بسته اینترنت و مکالمه دهه کرامت ایرانسل

بسته اینترنت ایرانسل دهه کرامت

روابط عمومی ایرانسل اعلام کرد در این دهه، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند یک بسته ترکیبی، شامل ۱۰ ساعت مکالمۀ ایرانسلی (درون شبکه) و یک گیگابایت اینترنت را تنها با پرداخت ۷۵۰۰ تومان، دریافت کنند.

این بستۀ تخفیفی، از ۱۱ تا ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ در دسترس است و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی، ۱۰ روز خواهد بود. فعال‌سازی این بستۀ تخفیفی، با شماره‌گیری کد دستوری #۵* و یا مراجعه به بخش خرید بستۀ اینترنت پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، امکان‌پذیر است.

بسته اینترنت و مکالمه دهه کرامت همراه اول

بسته اینترنت همراه اول دهه کرامت

همراه اول بسته‌های ترکیبی اینترنت و مکالمه متفاوت و شانسی برای مشترکان دائمی و اعتباری خود در نظر گرفته است.

مشترکان همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» و وارد کردن یک عدد از ۱ تا ۱۰، یک بسته پیشنهادی ترکیبی را با تخفیف بالا خریداری و فعال‌سازی کنند.

طراحی این بسته های ویژه با در نظر گرفتن عمده نیاز مشترکان دائمی و اعتباری صورت گرفته است که با درخواست متقاضیان به شکل تصادفی به آنها تخصیص می یابد.

برخی از بسته های در نظر گرفته شده شامل «اینترنت ۱.۵ گیگابایت ۷ روزه با ۷۰۰ مگابایت اینترنت هدیه»، «اینترنت ۲.۵ گیگابایت ۷ روزه با ۱.۱ گیگابایت اینترنت هدیه»، «اینترنت ۱ گیگابایت یک روزه با ۵۰۰ مگابایت اینترنت هدیه»، «یک گیگابایت اینترنت و ۶۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت» و… است که به صورت تصادفی به مشترکان اختصاص می یابد.

مشترکان همراه اول تا ۲۱ خرداد ماه فرصت دارند این بسته‌ها را فعال‌سازی و استفاده کنند.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

میثاق محمدی‌زاده

دانش‌آموخته رشته کامپیوتر و علاقه‌مند ادبیات و فناوری؛ بیش از ۲۰ سال در نشریات و سایت‌های مختلف خبری و فناوری ایران نوشتم و هنوز تشنه یادگیری هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا