اخبار ایران

بسته اینترنت هدیه همراه اول به بهانه برد تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲

سه گیگابایت یک روزه برای همه مشترکین دائمی و اعتباری

همراه اول به مناسبت برد شیرین تیم ملی ایران در برابر تیم ولز، به همه مشترکان کارهای اعتباری و دائمی خود، بسته اینترنت رایگان هدیه داد.

دیروز، تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ موفق شد تیم ملی ولز را با دو گل شکست دهد و به اولین پیروزی خود در قطر دست پیدا کند. پیروزی بسیار دلچسب و تاریخی که باعث جشن و شادی سراسری در کشور ایران شد.

حالا، همراه اول می‌خواهد با مردم ایران و تیم ملی در این جشن شریک باشد و کام آن‌ها را شیرین‌تر کند.

به گزارش  اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همه دارندگان سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی همراه اول، می‌توانند بسته اینترنت رایگان و هدیه خود به مناسب اولین پیروزی تیم ملی ایران در جام جهانی قطر را دریافت و استفاده کنند.

هدیه همراه اول، یک بسته اینترنت ۳ گیگابایت ۱ روزه است که از طریق «ستاره ۲۰۲۲ ستاره ۳۳ مربع» قابل فعال‌سازی و استفاده است.

همراه اول می‌گوید این بسته اینترنت سه گیگابایتی یک روزه، همزمان با سایر بسته‌های اینترنت، قابل فعال‌سازی و استفاده است.

ظاهرا همراه اول این بسته را در اپلیکیشن «همراه من» خود فعال نکرده است و فقط از طریق شماره‌گیری کد دستوری اعلام شده، قابل رزرو و استفاده است.

پیشنهاد می‌شود زمانی این بسته را فعال کنید که بتوانید طی یک روز، تمام حجم آن را مصرف و استفاده کنید.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا