اخبار جهان

تی‌موبایل به شما اجازه می‌دهد اینترنت ۵G خانگی خود را رایگان تست کنید

۱۵ روز مهلت دارید اینترنت 5G را تست کرده و اگر ناراضی بودید، قراردادتان را لغو کنید و هیچ پولی ندهید

شرکت مخابراتی T-Mobile حدود یک سال پیش و در همین ایام از سرویس اینترنت خانگی ۵G خود رونمایی کرد. تی‌موبایل وعده داده بود که مردم می‌توانند با پرداخت فقط ۵۰ دلار در ماه و راه‌اندازی آسان، یک اینترنت پرسرعت به خوبی اینترنت ثابت سنتی باندپهن داشته باشند.

اکنون، تی‌موبایل برای جذب بیشتر کاربران و دور کردن آن‌ها از اینترنت سنتی، شرایط تست رایگان ۱۵ روزه‌ای فراهم کرده است تا بتوانند از نزدیک و به صورت عملی، مزایای اینترنت ۵G را چشیده و با اینترنت سنتی مقایسه و بعد انتخاب کنند. مشتریان تازه اینترنت خانگی ۵G تی موبایل می‌توانند تا ۱۵ روز پس از شروع سرویس، اگر از اینترنت خود راضی نبودند؛ آن را پس داده و هیچ پولی پرداخت نکنند.

همچنین، تی‌موبایل گفته است کاربرانی که زودهنگام قرارداد سرویس اینترنت فعلی خود را فسخ کنند و درگاه اینترنت و مودم را پس بدهند؛ مشمول دریافت زودهنگام هزینه‌های فسخ شده و تا ۵۰۰ دلار از طریق مسترکارت به حساب‌شان واریز شود. مشترکان اینترنت خانگی که سرویس خود را تمدید کنند؛ هنوز می‌توانند با پرداخت ۵۰ دلار در ماه، برنامه‌های اینترنت فعلی خود را داشته باشند و نیازی به پرداخت هزینه بیشتر ندارند.

از دیگر تسهیلات تی موبایل برای خانواده‌ها، استفاده از طرح Magenta Max است که باعث می‌شود فقط با پرداخت ۳۰ دلار در ماه از اینترنت خانگی ۵G استفاده کنید؛ چیزی مشابه طرح Fios Double Play شرکت ورایزون که در صدد جذب خانواده‌ها است.

اینترنت خانگی 5g تی موبایل

در همه این موارد، متقاضیان ابتدا باید بررسی کنند که آدرس محل سکونت‌شان توسط شرکت تی موبایل مورد تایید است یا خیر. در واقع، باید در شبکه پوشش‌دهی تی موبایل باشند. فعلا، این شرکت حدود ۴۰ میلیون آدرس را تایید کرده است و براساس تجزیه و تحلیل‌هایی که انجام می‌دهد؛ می‌گوید کدام آدرس‌ها و خانه‌ها در وضعیت بهتری برای دریافت سرویس اینترنت ۵G خانگی هستند و می‌توانند خدمات قابل اطمینان‌تری دریافت کنند.

در سال گذشته، تی موبایل مشکلاتی در ارتباط با پوشش‌دهی کامل برخی آدرس‌ها و مشترکان داشت و کاربرانی بودند که از وضعیت سرویس اینترنت ۵G خانگی خود شکایت داشتند. تی‌موبایل در پاسخ به این اعتراض‌ها، گفت از این پس، خدمات خود را فقط در مکان‌های تایید شده ارائه می‌دهد تا جوابگوی خواسته‌های مشتریان باشد.

البته، این اپراتور مخابراتی بزرگ کشور ایالات متحده در پی افزایش طیف‌های فرکانسی خود برای اینترنت خانگی ۵G است.

بزرگ‌ترین مشکل اپراتورهای مخابراتی در امریکا، راضی بودن کاربران از اینترنت ثابت و سنتی است و به سادگی حاضر نمی‌شوند اینترنت خانگی ۵G را امتحان یا سرویس‌های آن‌ها را خریداری کنند.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

منبع
theverge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا