گزارش آگهی

در خصوص براول پس در بازی براول استارز چه می دانید؟

یکی از مواری که هر کسی در بازی مخصوصا بازی مهیج براول استارز به دنبال آن است، پیشرفت سریع‌تر در بازی و افزایش لول خویش در بازی است. اما همه می‌دانیم با استفاده از ابزارهای رایگان بازی‌ها، این کار کمی سخت و پیچیده خواهد شد و شما برای رسیدن به لول‌های بالا و پیشرفت در بازی، باید زمان بسیار زیادی بگذارید. بنابراین سازندگان بازی اقدام به فراهم کردن امکانی برای پیشرفت سریع تر در بازی می کنند.

براول پس روشی است که سازندگان بازی برای پشرفت سریع تر در بازی و افزایش لول اقدام به عرضه کردن آن کرده‌اند. امروز می‌خواهیم به معرفی و بررسی براول پس بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

براول پس در بازی براول استارز چیست؟

در براول پس شما با انجام ماموریت‌ها و چالش‌هایی که توسط بازی تعیین می‌شود، می‌توانید به امتیاز مشخصی برسید و پس از رسیدن به امتیاز مشخص، جوایزی نظیر جم، جعبه، اسکین، آیتم های تزیینی و غیره دریافت خواهید کرد.

براول پس (Brawl Pass) در آپدیت‌های جدید بازی عرضه شده است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

براول پس در بازی براول استارز برای کسانی که بازی‌های آنلاینی همچون فری فایر و پابجی را بازی کرده‌اند، امری آشنا است و در تمامی بازی‌های آنلاین تقریبا موارد مشابهی را داریم.

براول پس برای تمامی قسمت های بازی یکسان است؟

براول پس برای هر فصلی از بازی متفاوت است و با توجه به هر فصل، یک نوعی از براول پس وجود دارد که جوایز و امتیازهای آن نیز متفاوت با براول پس در فصل‌های دیگر است و با کسب حداقل امتیاز آن، شما می‌توانید جوایز خود را دریافت کنید.

آیا براول پس رایگان است؟

براول پس هم دارای نوع رایگان است و هم دارای نوع پریمیوم است. براول پس رایگان به صورت محدود وجود دارد و برای پیشرفت سریع‌تر و بیشتر در بازی، باید اقدام به خرید براول پس کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و ویژگی های براول پس با باندل و براول پس بدون باندل از طریق لینک زیر به بخش مربوطه در سایت آسان جم مراجعه نمایید و انواع براول پس را با قیمت مناسب خریداری کنید.

https://asangem.com/product-tag/خرید-براول-پس/

شما در صورت داشتن براول پس پریمیوم می‌توانید تمامی جوایز موجود در بازی را بازگشایی کنید و سرعت بالاتری در بازی داشته باشید.

برای بازگشایی جوایز براول پس باید چه کاری انجام داد؟

برای بازگشایی این جوایز، باید توکن در بازی جمع آوری کرد. برای جمع آوری توکن‌ها در بازی، چندین نوع ماموریت به شخص بازی کننده داده می‌شود که با توجه به سختی و راحتی ماموریت ها، تعداد مشخصی توکن به شخص داده می شود.

ماموریت‌های بازی به سه دسته کلی کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم بندی می‌شود که به ترتیب با انجام آن‌ها، ۱۰۰، ۲۵۰ و ۵۰۰ توکن به عنوان جایزه داده می شود. در ادامه به بررسی و معرفی کوتاهی از انواع این ماموریت‌ها می پردازیم.

چالش کوچک

با انجام هر یک از ماموریت‌های زیر، ۱۰۰ امتیاز شخص بازی کننده دریافت خواهد کرد. بدیهی است این ماموریت‌ها نسبت به چالش های بعدی راحت تر هستند.

 • در یک بازی خاص که انجام می دهید، ۳ بار پیروزی به دست آورید.
 • در انجام یک نبرد، حداقل ۹ عدد از براولرهای حریف خودتان را نابود کنید.
 • در یک نبرد، ۳۰۰۰۰ براولر سلامتی به خود اضافه کنید.
 • با یک براولر خاص، در ۳ بازی پشت سر هم بتوانید پیروزی به دست آورید.
 • با یک براولر خود، ۹ برابر دشمن را نابود کنید.

چالش متوسط

همانطور که گفته شد، با پیروزی در هر بخش از چالش زیر، ۲۵۰ توکن به دست خواهید آورد.

 • به دست آوردن ۶ پیروزی متوالی در یک نبرد
 • نابودی ۱۸ نفر از نیروهای دشمن در یک نبرد
 • افزایش حداقل ۶۰۰۰۰ واحد براولر به سلامتی خویش
 • وارد کردن حداقل ۱۲۰۰۰۰ واحد براولر خسارت در یک نبرد خاص
 • پیروزی در ۶ نبرد با یک براولر خود

چالش بزرگ

با انجام هر کدام از مراحل زیر، ۵۰۰ توکن به دست خواهید آورد که این چالش‌ها، سخت‌ترین چالش‌های موجود در بازی هستند.

 • از بین بردن ۳۰ براولر دشمن
 • پیروزی در ۸ بازی متوالی در چالش
 • افزایش حداقل ۱۰۰۰۰۰ سلامتی در یک نبرد
 • به دست آوردن ۱۰ پیروزی با یک Brawler خاص
 • آسیب رساندن حداقل ۲۰۰۰۰۰ واحد به نیروهای دشمن

یکی از سوال های رایجی که پس از انجام این چالش‌ها برای افراد ایجاد می‌شود، این است که پس از انجام چالش، نوار پایینی براول پس برای من فعال می‌شود و نوار بالایی غیرفعال است؛ علت آن چیست؟ نوار بالایی مخصوص کسانی است که براول پس را خریداری کرده‌اند و نوار پایینی رایگان است.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا