گالری عکسوای‌فای

این روتر دایره‌ای، اتاق شما را به جزیره‌ای آرامش‌بخش با حریم خصوصی امن تبدیل می‌کند

روتر مفهومی Island می‌تواند نظر شما درباره ظاهر و عملکرد روترهای وای‌فای را عوض کند

طراحی روترها همیشه یک مسئله چالش‌برانگیز بوده است. در حالی‌که غالب روترهای بی‌سیم خانگی در طی این چند دهه، ظاهری یکسان و مشابه هم و کاملا سنتی داشتند که هیچ سازگاری با دکوراسیون خانه‌ها نداشته و کاملا ترسناک و القاکننده حریم خصوصی ضعیف هستند؛ تک نمونه‌هایی داشتیم که با طراحی متفاوت و آرامش‌بخش وارد بازار شدند.

غالب روترهای وای فای، یک جعبه با چند شاخک بیرون زده از آن‌ها هستند. بسیاری از کاربران سعی می‌کنند این روترها یا مودم‌ها را از دید دیگران پنهان کنند یا اینکه در اتاق خواب و مکانی خصوصی و امن قرار دهند. این وضعیت در حالی است که امروزه، وای‌فای یک بخش ضروری و حیانی برای هر خانه است و ده‌ها دستگاه به دنبال وای‌فای و یک روتر یا مودم برای اتصال به اینترنت هستند. از تلویزیون و پخش‌کننده صوتی بگیرید تا کامپیوتر و لپ‌تاپ و تبلت و گوشی‌های تلفن همراه، دوربین‌های نظارتی و مدار بسته، سنسورهای پایش وضعیت آب و هوایی و باز و بسته کردن درب یا چراغ‌های LED هوشمند و … به وای فای نیاز دارند و یک روتر بی‌سیم باید در مرکز خانه قرار بگیرد.

روتر دایره‌ای Island

شرکت Island به جای اینکه ادامه دهنده طراحی عجیب و غریب روترها و مودم‌ها باشد و عامل افزایش ترس و استرس ذهنی و بصری مشتریان شود؛ دست به خلاقیت زده و یک روتر به گونه‌ای طراحی کرده است که اتفاقا آرامش‌بخش و اطمینان‌دهنده است و انسان با دیدن آن، حسی پیدا می‌کند که حریم خصوصی او در معرض نفوذ و از بین رفتن نیست.

روتر دایره‌ای Island

این روتر به خاطر سفید بودن، کاملا در تضاد با روترهای مشکی رنگ غالب بازار است. طراحی دایره‌ای این روتر کاملا آرامش‌بخش است و شما هیچ شکل هندسی بهتر از دایره برای رسیدن به آرامش سراغ ندارید. این روتر دارای ۵ دایره متحدالشکل است و به نظر می‌رسد که این دایره‌ها حول یک کره مرکزی موج می‌زنند. این دایره‌ها کمی بالا آمده و تلاقی کننده یک کوه کم ارتفاع هم هستند. همه این عوامل باعث می‌شوند از ظاهر این روتر وای فای خوش‌تان بیاید و برعکس به جای اینکه بخواهید آن را پنهان کنید؛ دوست داشته باشید در تیررس دید و چشم شما باشد و روی میز کارتان قرار دهید.

روتر دایره‌ای Island

در حالی‌که روتر Island از نظر بصری آرامش‌بخش است؛ ویژگی‌هایی فنی برای کاهش استرس افراد در اینترنت و فضای مجازی و رفتارهای آنلاین دارد تا حریم خصوصی کاربران را محافظت کند. این روتر دارای یک سرویس VPN داخلی است که می‌تواند شما را از دید ردیاب‌ها و عوامل خارجی پنهان کند و نتوانند به اطلاعات آنلاین شما دسترسی پیدا کنند یا به سیستم‌ها و دستگاه‌های شما نفوذ پیدا کنند. این VPN به طور پیش‌فرض، روی روتر پیکربندی شده و دیگر شما نیازی به هیچ نرم‌افزار یا ابزاری برای راه‌اندازی یک VPN نیستید. این هم یک عامل استرس‌زای دیگر کاربران که از بین می‌رود.

روتر دایره‌ای Island

روتر Island یک طراحی خاص و منحصربه‌فرد است؛ یک طراحی مفهومی که می‌تواند نشان بدهد همچنان فرم می‌تواند عملکرد را دنبال کند. در این روتر از آنتن‌های خارجی اجتناب شده است و همانند روترهای مش وای‌فای، طراحی سنتی روترهای وای فای را دنبال نکرده است و دنبال فرم جدیدی رفته است. طراحی مینیمالیستی و عمومی آن می تواند باعث شود به عنوان یک شی تزئینی روی میز کار شما هم باشد یا به دیوار بچسبانید.

روتر دایره‌ای Island


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

منبع
yankodesign

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا