زوم تک

بهترین نرم افزار آموزش زبان اندروید از صفر تا صد

از جمله علومی که می تواند به ما کمک کند تا بهتر بتوانیم با جهان و محیط اطرافمان ارتباط برقرار کنیم، یادگیری های خارجی است که فرقی نمی کند چه زبانی و برای چه کشوری باشد و مهم این است که زبانی را بغیر از زبان مادری و بومی خودمان برای آموزش انتخاب کنیم و به یادگیری تمامی مهارت های مورد نیاز برای آن بپردازیم. در حقیقت آموزش زبان های خارجی می تواند برایمان سودمندی های زیادی به همراه داشته باشد تا باعث رشد و پیشرفت ما شود. پس بهتر است از همین حالا شروع به فراگیری زبان های خارجی مختلفی مانند زبان انگلیسی کنیم و برای اینکار هیچوقت دیر نیست. در این مطلب می خواهیم ضمن بررسی دلایل اهمیت یادگیری زبان های خارجی به معرفی بهترین نرم افزار آموزش زبان اندروید برای این منظور بپردازیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

آموزش زبان خارجی با یادگیری زبان

مهمترین دلایل آموزش زبان های خارجی در زندگی روزمره

بررسی های مختلفی در زمینه آموزش زبان های خارجی صورت گرفته است و هرکدام به ما گوشزد خواهد کرد که چرا باید به یادگیری آن توجه ویژه ای داشته باشیم. معمولا وقتی صحبت از یادگیری زبان مطرح باشد یکی از زبان های مهم و کاربردی در سراسر جهان زبان انگلیسی است و در این مطلب نیز می خواهیم در مورد آموزش زبان انگلیسی بحث کنیم. در این بین دلایل مهم و منطقی وجود دارد که ذهن هر فرد علاقمندی را برای آموزش زبان انگلیسی به سوی خود جذب می کند و در این بخش به آنها خواهیم پرداخت.

بین المللی بودن زبان های خارجی

قبل از هرچیزی باید بگوییم زبان انگلیسی بعنوان یک زبان بین المللی شناخته شده است و در بیش از ۶۷ کشور دنیا بعنوان زبان رسمی معرفی شده است. سازمان ملل زبان انگلیسی را یکی از ۶ زبان بین المللی دانسته است.

یادگیری مهارت های مختلف دیگر

شکی نیست وقتی که با هر زبان دیگری مانند زبان انگلیسی از طریق اپلیکیشن ها و بهترین نرم افزار آموزش زبان اندروید آشنا شویم می توانیم زمینه مناسبی برای یادگیری سایر مهارت ها را بدست بیاوریم و توانایی های خودمان را ارتقا دهیم. هرکدام از ما در زندگی شخصی خودمان مهارت های مختلفی داریم که در بعضی مواقع می توانیم از آنها بهره ببریم ولی با آموزش زبان انگلیسی می توان سطح این یادگیری را افزایش داد و همچنین توانایی های جدیدی را هم بدست آورد. بطور خاص می توان گفت که با یادگیری زبان های خارجی می توانیم سطح مهارت های خودمان را که مربوط به حرفه های مختلفی است ارتقا دهیم و از منابع متعدد بین المللی بهره ببریم.

حال برای اینکه بخواهیم به سراغ یادگیری سریع و کامل زبان انگلیسی برویم باید از منابع اطلاعاتی جامعی استفاده کنیم تا در این زمینه به ما کمک زیادی کنند، یکی از این منابع ارزشمند اپلیکیشن آموزش آنلاین فرادرس می باشد که با فیلم های آموزشی مولتی مدیا و محتوا محور توانسته است نقش مهمی در یادگیری زبان های خارجی مانند زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ترکی استانبولی و… داشته باشد.

بدست آوردن شغل و کسب و کار بیشتر

وقتی که آموزش زبان انگلیسی را به اتمام برسانیم شرایط مختلفی برای ما ایجاد خواهد شد که یکی از آنها کسب شغل های جدید می باشد و نه تنها در کشورمان ایران بلکه در سایر کشورهای دیگر نیز می توانیم مشاغل مختلفی بدست بیاوریم. البته اگر نگاهی به آگهی های استخدامی بیندازیم متوجه خواهیم شد که مهارت زبان انگلیسی یکی از موارد بسیار مهم تلقی شده است. در اصل زبان انگیسی کمک خواهد کرد تا بازدهی هر کارمندی افزایش یابد و دروازه بازارهای سراسر دنیا به روی کارها و مشاغل محلی باز شود.

پرورش دادن ذهن

طبق تحقیقات صورت گرفته آموزش زبان دوم می تواند کمک قابل توجهی برای پرورش سلول های مغزی باشد و ما را دچار پیری زودرس نکند. در اصل آموزش زبان انگلیسی می تواند بعنوان یک ورزش برای مغز انسان تلقی شود. پس یکی از راهکارهایی که می تواند مغز ما را دچار چالش های بیشتری کند، یادگیری زبان های خارجی مانند زبان انگلیسی است.

امکان سفر به کشورهای مختلف

وقتی که با زبان های خارجی مختلفی آشنا باشیم می توانیم به هرکدام از آن کشورها سفر کنیم و از مزایای همزبانی با مردم این کشورها استفاده کنیم. حال با آموزش زبان انگلیسی می توانیم به کشورهای مختلفی سفر کنیم و از صحبت کردن با زبان بومی آنها لذت ببریم.

نرم افزارهای تخصصی زبان

بررسی آموزش با نرم افزارهای تخصصی زبان

بد نیست بدانیم که تعداد افرادی که در حال حاضر تک زبانه هستند در سراسر جهان در حال کاهش است و این موضوع جدا از اینکه باعث درهم آمیزی نسل ها خواهد شد، می تواند به ما در بودن در یک دهکده ی جهانی کمک ویژه ای کند و علاقه ی سایر افراد را برای یادگیری زبان های دیگر بیشتر کند. یکی از بهترین راه ها برای آموزش زبان، تمرین روزمره می باشد. این تمرین روزانه نیازمند شرایط محیطی کاملی است که بتوانیم در آن یادگیری زبان های خارجی را شروع کنیم و برای مدتی آن را تمرین کنیم. یکی از بهترین محیط ها برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده از معرفی بهترین نرم افزار آموزش زبان اندروید که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این روش به ما کمک خواهد تا بتوانیم به آسانی آموزش هرکدام از زبان های خارجی را پیگیری و تمرین کنیم.

پس می توان گفت در کنار آموزش زبان انگلیسی به روش کلاس های حضوری و آموزشگاهی می توانیم از روش های دیگری نیز استفاده کنیم که یکی از آنها اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی می باشد. استفاده از نرم افزارهای موجود برای این منظور می تواند مزایا و ویژگی های مهمی برای زبان آموزان داشته باشد که یکی از آنها کاهش هزینه های تحصیل و آموزش نسبت به کلاس های آموزشگاهی است. مزیت دیگری که می توانیم برای این روش نام ببریم مربوط به کاهش میزان رفت و آمد بین منزل و محل آموزشگاه ها است که به همین روش هم می توانیم در وقت و هزینه هایمان صرفه جویی کنیم. مزیت خاص دیگر اینکه در هنگام آموزش دیگر به یک محتوا و جزوه و کتاب محدود نیستیم و می توانیم از منابع مختلفی برای اینکار استفاده کنیم.

با روش آموزش زبان های خارجی به شیوه ی اپلیکیشن های اندرویدی و تحت سیستم عامل Android می توانیم بسادگی با هر بار لمس گوشی تلفن همراه وارد کلاس درس شویم و از امکانات مختلف آن استفاده کنیم. این خصوصیت مهم می تواند سرعت دسترسی ما را به کلاس های درسی بصورت آنلاین افزایش دهد و در هر لحظه و هر مکانی که بخواهیم ادامه ی آموزش زبان را شروع کنیم. از نکات مهم در این زمینه تنوع بسیار بالا برای نرم افزارهای یادگیری و آموزش زبان است که می تواند دامنه ی انتخابی بالایی را به ما بدهد تا از هرکدام از آنها استفاده کنیم. مزیت مهم دیگری که می توانیم برای نرم افزارهای آموزش زبان بیان کنیم، رایگان بودن اکثر نرم افزارهای موجود می باشد که می تواند به کسانی که توانایی مالی بالایی برای یادگیری زبان ندارند بسیار مفید باشد.

معرفی مجموعه بهترین نرم افزار آموزش زبان اندروید

در ادامه ی این بخش می خواهیم شما را با مجموعه ای از بهترین نرم افزار آموزش زبان اندروید آشنا کنیم که می تواند برای شما بسیار مفید و سودمند باشد. هرکدام از نرم افزارهای معرفی شده دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر بفرد و کاملی هستند که می توانیم برای شروع آموزش زبان های خارجی مانند زبان انگلیسی از آنها بهره ببریم. ذکر یک نکته بسیار مهم است که در بین نرم افزارهای یادگیری زبان انگلیسی که در ادامه بررسی خواهیم کرد مطمئنا اپلیکیشن هایی با زبان فارسی برای فارسی زبانان وجود دارد که می تواند به شما برای آموزش راحتتر و مطمئن تر کمک ویژه ای کند.

نرم افزار آموزش زبان رزتا استون

نرم افزار آموزش زبان رزتا استون (Rosetta Stone)

شاید بتوان گفت کمتر کسی هست که در زمینه آموزش زبان های خارجی نام اپلیکیشن رزتا استون را نشنیده باشد به این خاطر که این نرم افزار حرفه ای و قدیمی کار خود را از سال ۱۹۹۲ شروع کرده و در حال حاضر آموزش بیش از ۳۰ زبان مختلف را بصورت کامل انجام می دهد. در این نرم افزار روزانه میلیون ها کاربر در حال کسب اطلاعات و آموزش های لازم هستند تا بتوانند مراحل یادگیری خود را کامل کنند. در رابطه با نرم افزار رزتا استون باید گفت که نام این اپلیکیشن در روزنامه ها و مجلات معتبری گفته شده و در بسیاری از مراکز آموزشی و کلاس های آموزشگاهی زبان هم از این برنامه استفاده می شود.

از ویژگی های جالبی که می توانیم برای این برنامه نام ببریم پشتیبانی از آموزش زبان فارسی است که برای کسانی که می خواهند زبان فارسی را یاد بگیرند اطلاعات کاملی گردآوری شده است. کامل بودن رزتا استون به طوری است که هر ساله توسط بسیاری از دبیران و اساتید آموزش زبان در آموزشگاه های سراسر دنیا تدریس و مورد بهره برداری قرار می گیرد و می تواند برای مهارت تلفظ و مکالمه ی صحیح دانشجویان مورد استفاده قرار گیرد. از نرم افزار رزتا استون می توانیم در پلتفرم های مختلفی مانند کامپیوترهای رومیزی، سیستم اندروید و همچنین سیستم عامل iOS استفاه کنیم.

اپلیکیشن آموزش آنلاین فرادرس

اپلیکیشن آموزش آنلاین فرادرس

یکی از کاملترین نرم افزارهای آموزشی به زبان فارسی که توانسته است دوره های آموزشی جامع و متنوعی را برای فارسی زبانان سراسر جهان تهیه و عرضه کند اپلیکیشن آموزش آنلاین فرادرس است که در آن می توانیم تمامی مهارت های زبان شناختی مانند صحبت کردن، خواندن، نوشتن و شنیدن را بطور کامل یاد بگیریم. برخی از زبان های خارجی مختلفی که می توانیم با استفاده از دوره های آموزش فرادرس یاد بگیریم عبارتند از زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ترکی استانبولی، چینی و غیره می باشد. پیشنهاد می کنیم برای اینکه شما هم با بهترین فیلم های آموزشی زبان های مختلف و زنده دنیا آشنا شوید، با اپلیکیشن آموزشی فرادرس شروع به یادگیری تمامی مطالب و محتوای مناسب شوید تا بتوانید از زبان های فرا گرفته برای تحصیل، اشتغال و سفر به کشورهای دیگر بهره ببرید. اپلیکیشن فرادرس در حال حاضر تحت پلفترم های اندروید، وب و همچنین سیستم عامل iOS می باشد که می توانید برای شروع آموزش از هر محیطی استفاده کنید و از لینک زیر برای دانلود و نصب آن بهره ببرید.

نرم افزار آموزش زبان دولینگو (Doulingo)

یکی دیگر از نرم افزارهایی که بعنوان بهترین نرم افزار آموزش زبان اندروید شناخته می شود و برای آموزش انواع زبان های خارجی مورد استفاده قرار می گیرد و در حال حاضر بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد اپلیکیشن دولینگو می باشد و از آن برای یادگیری ۳۵ زبان مختلف می توان استفاده کرد. این نرم افزار توانسته به تقویت مهارت های شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتن بپردازد تا دانشجویان بتوانند با ساختار درست جملات برای برقراری ارتباط با افراد دیگر آشنا شوند. البته از نرم افزار دولینگو در بسیاری از مراکز آموزشی، مدارس و دانشگاه ها بعنوان یک روش کمکی و تقویتی استفاده می شود که می تواند مکملی برای یادگیری زبان باشد.

نرم افزار آموزش زبان دولینگو

یکی از مزایای مهم اپلیکیشن دولینگو رایگان بودن آن می باشد که می توانیم با کمترین هزینه دوره های آموزشی زبان های خارجی را شروع کنیم. با بهرمندی از این نرم افزار می توانیم هم از جنبه ی سرگرمی و بازی های آن استفاده کنیم و هم زبان بیاموزیم. برای هر درس توضیحات و محتویات کاملی ارائه شده است تا افراد با موضوعات اصلی آشنا شوند. بخش دستور زبان و گرامر در این نرم افزار بصورت کتابی تدریس نمی شود و زبان آموزان خود می توانند از طریق آموخته هایی که بدست می آورند دانش گرامر و دستور زبان را بطور کامل بشناسند.

هرچند که آموزش زبان فارسی در نرم افزار دولینگو پشتیبانی نمی شود ولی شما می توانید زبانهای مختلفی را با استفاده از آن بیاموزید. برای اینکه بتوانید از دانش و مهارت بالاتری در یادگیری زبان برخوردار شوید می توانید از نسخه ی حرفه ای آن با نام Plus استفاده کنید تا هم از دست تبلیغات راحت شوید و هم اینکه آموزش های پیشرفته تری را دریافت کنید. از جمله ویژگی های مهم این نرم افزار بروزرسانی های مستمر است که کمک می کند کاربران از برنامه ای بروز بهرمند شوند. اپلیکیشن دولینگو در حال حاضر تحت سیستم عامل اندروید و همچنین iOS معرفی شده و مورد استفاده کاربران قرار گرفته است.

جمع بندی درباره بهترین نرم افزار آموزش زبان اندروید

در این مطلب درباره دلایل اهمیت یادگیری زبان های خارجی مخصوصا زبان انگلیسی صحبت کردیم که هرکدام از آنها برای گروهی از افراد بسایر مهم و بااهمیت است. در بخش بعدی به نرم افزارهای مناسب برای آموزش زبان انگلیسی پرداختیم و درباره خصوصیات آنها اطلاعاتی را ارائه کردیم تا در ادامه نیز با برخی از برنامه ها و مجموعه ای از بهترین نرم افزار آموزش زبان اندروید آشنایی پیدا کردیم. برای بهره بردن از برنامه ای کامل جهت یادگیری زبان های خارجی باید از یک منبع مناسب و کامل استفاده کنیم که پیشنهاد می کنیم برای این منظور بسراغ نرم افزاری محتوا محور و مبتنی بر آموزش های اساتید خبره استفاده کنید. یکی از این نرم افزارهای کارآمد اپلیکیشن آموزشی فرادرس می باشد که توانسته است برای زبان های مختلف مانند زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و… دوره های آموزشی جامعی را عرضه و معرفی کند.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا