اخبار ایران

۲ گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل به مناسبت روز جهانی ارتباطات

فقط فردا را فرصت دارید این بسته اینترنت رایگان را فعال و استفاده کنید

ایرانسل به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، یک بسته اینترنت رایگان هدیه برای مشترکان خود در نظر گرفت.

این روزها اینترنت و ارتباطات نقش اول زندگی‌ها است. در ایام کرونا، آنچه جامعه بشری را نجات داد و از تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی خرد و کلان جلوگیری کرد؛ ارتباطات و اینترنت بود.

به همین دلیل، اپراتورها سعی دارند این روز ویژه را قدر بدانند و ایرانسل هم برای همه مشترکان خود یک بسته اینترنت ۲ گیگابایت با ترافیک داخلی در نظر گرفته است.

تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند این بسته اینترنت رایگان با مصرف داخلی را روز ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ فعال و در همان روز مصرف کنند.

این بسته ۲ گیگابایت اینترنت هدیه با شماره‌گیری #۵* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من قابل فعال‌سازی است. از اولین ساعات بامداد روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه می‌توان این بسته را فعال کرد و در همان روز استفاده نمود.

اعتبار این بسته تا پایان روز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ بوده و هر کاربر یک بار فرصت دریافت این هدیه را دارد.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا