۴ روش مشاهده باقیمانده حجم بسته اینترنت ایرانسل

در صورتی که بخواهید باقیمانده بسته اینترنت ایرانسل خود را مشاهده کنید؛ روش‌های مختلفی وجود دارد که ما در این مطلب به ۴ روش اصلی و ساده‌تر اشاره می‌کنیم:

استفاده از کدهای دستوری

ساده‌ترین روش برای گرفتن استعلام مانده حجم اینترنت بسته ایرانسل یا میزان حجمی که مصرف شده و چند روز باقیمانده است؛ گرفتن کد دستوری #۴*۱*۵۵۵* است. 

اگر می‌خواهید استعلام مانده حساب بسته جاری را مشاهده کنید؛ کد دستوری #۲*۱*۵۵۵* را شماره‌گیری کنید.

اگر از بسته‌های افزایش و ترکیبی ایرانسل استفاده کردید؛ برای مشاهده وضعیت و باقیمانده آن‌ها باید کد دستوری #۱۰*۱۴۱* را شماره‌گیری کنید تا باقیمانده اینترنت را ببینید.

استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من

اگر اپلیکیشن ایرانسل من را روی گوشی تلفن همراه خود نصب کرده باشید؛ گزارش کاملی از وضعیت مصرف اینترنت، حجم باقیمانده بسته اینترنت، بسته رزرو شده بعدی و بسته‌های اینترنت هدیه به شما نشان می دهد.

این اپلیکیشن بهترین ابزار برای مشاهده وضعیت مصرف اینترنت در هر روز و مدیریت مصرف بسته‌های اینترنت است که مثلا چند روز باقی مانده است و چه حجمی در چه روزی مصرف شده است.

استفاده از تلفن گویا

اگر نمی‌توانید کدهای دستوری USSD را بگیرید و اپلیکیشن ایرانسل من را هم به هر دلیلی روی گوشی تلقن همراه خود نصب نکردید؛ می‌توانید از طریق تلفن گویای ایرانسل کارهایی نظیر استعلام مانده اینترنت، انتقال شارژ، دریافت پیکربندی گوشی، ثبت‌نام مودم‌های اینترنت و غیره را انجام دهید.

 

با سیم‌کارت ایرانسل باید با شماره ۷۰۰ تماس بگیرید ولی اگر سیم‌کارت ایرانسل ندارید؛ از سایر خطوط با شماره ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته شود.

استفاده از سایت ایرانسل من

افرادی که اپلیکیشن ایرانسل من را نصب کرده باشند؛ نیازی به سامانه و سایت ایرانسل من ندارند ولی حالا فرض کنیم به هر دلیلی به اپلیکیشن ایرانسل من دسترسی ندارید یا باید بسته اینترنت فرد دیگری (مثلا فرزند یا همسرتان) را استعلام بگیرید و در صورت نیاز شارژ کنید.

وارد سامانه ایرانسل من شده و عضو شوید. سپس، با لاگین کردن به این سامانه می‌توانید گزارش کامل مصرف اینترنت، باقیمانده حجم بسته و اطلاعات مورد نیاز دیگر را مشاهده کنید.