اخبار ایران

کاندیداهای ریاست جمهوری هم بسته اینترنت می‌گیرند

هنوز جزئیات این بسته‌های اینترنت مشخص نشده است

پس از دانش‌آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید دانشگاه و طلاب، حالا نوبت به کاندیداهای ریاست جمهوری رسیده تا از بسته‌های اینترنت رایگان و هدیه وزارت ارتباطات لذت ببرند.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ایران در حاشیه رونمایی از ابررایانه سیمرغ، از اختصاص بسته‌های اینترنت برای تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری تایید صلاحیت شده خبر داد. هنوز جزئیات این بسته‌های اینترنت مشخص نشده است ولی به‌زودی شرایط و نحوه استفاده از آن‌ها به کاندیداها اعلام می‌شود.

وزیر ارتباطات در این زمینه گفت: «وزارت ارتباطات بسته‌های ارتباطی را برای تبلیغات کاندیداهای تایید صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفته است.»

وی افزود: «این بسته‌ها برای استفاده کاندیداها از زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در نظر گرفته شده که از فضای مجازی برای تبلیغات خود استفاده کنند.»

وزیر ارتباطات گفت: «هماهنگی‌های لازم به منظور توزیع عادلانه این بسته‌ها از طریق ستاد انتخابات کشور صورت خواهد گرفت.»

جهرمی افزود: «به زودی جزئیات این بسته‌های ارتباطی را به کاندیداها اعلام خواهیم‌ کرد.‌»

نمی‌دانیم چرا ولی این خبر شدیدا درون‌مایه طنز دارد. تصور کنید به هر کاندیدا یک بسته اینترنت هدیه ۲۰ گیگابایتی بدهند؛ حالا به شماره موبایل خود کاندیدا می‌دهند یا به شماره موبایل مسئول دفتر تبلیغات و ستاد انتخاباتی.

بعد هم کدام اپراتور این اینترنت را می‌دهد و ترافیک داخلی دارد یا ترافیک بین‌الملل.

قطعا اگر زودتر این خبر اعلام می‌شد؛ فهرست کاندیداهای ریاست جمهوری چندین برابر می‌شد. حداقل اینکه ما هم ثبت‌نام می‌کردیم تا شاید یک بسته اینترنت هدیه ریاست جمهوری دریافت کنیم!!!


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا