اخبار ایران

هدایای ویژه اعیاد قربان و غدیر ایرانسل اعلام شد

پیشنهادهای ویژه «بسته اینترنت و مکالمه» و «طرح مکالمه رایگان»

اگر مشترک ایرانسل هستید؛ می‌توانید در فاصله یک هفته‌ای میان عید قربان و عید غدیر خم، نیم نگاهی هم به بسته‌های اینترنت و مکالمه ویژه ایرانسل برای این اعیاد داشته باشید.

امروز روابط عمومی ایرانسل هدایای ویژه ایرانسل به مناسب اعیاد قربان و غدیر خم را اعلام کرد. ایرانسل یک بسته ویژه «اینترنت و مکالمه» و یک «طرح مکالمه رایگان» برای این اعیاد در نظر گرفته است.

این هدایای ویژه در فاصله بین این دو عید از بامداد ۳۰ تیر تا شامگاه ۷ مرداد ۱۴۰۰، قابل فعال‌سازی هستند. مشترکان ایرانسل می‌توانند در این ایام بسته ویژه سه گیگابایتی اینترنت و سه ساعت مکالمه ایرانسلی را به قیمت تخفیفی ۱۰ هزار تومان فعال‌سازی کنند.

در طرح فعال‌سازی مکالمه رایگان، پس از ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی مکالمه رایگان خواهد بود.

برای فعال‌سازی بسته ویژه سه گیگابایتی اینترنت و سه ساعت مکالمه درون شبکه ایرانسل، می‌توانید به بخش «پیشنهادها» اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه کرده یا کد دستوری #۵* را شماره‌گیری کنید.

برای فعال‌سازی طرح هدیه مکالمه رایگان، نیز می‌توانید به  بخش «پیشنهادها» اپلیکیشن ایرانسل من بروید یا کد دستوری #۲*۱*۴۴۴۴* را شماره‌گیری کنید.

تمام این هدایا برای مشترکان اعتباری و دائمی ایرانسل قابل فعال‌سازی هستند.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا