اخبار ایران

بسته‌های اینترنت و مکالمه تخفیف‌دار همراه اول ویژه اعیاد قربان و غدیر

همراه اول به مناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر خم، بسته‌های ویژه اینترنت و مکالمه برای مشترکان دائمی، اعتباری و انارستانی خود در نظر گرفت.

همراه اول برای بازه ۳۰ تیرماه تا ۷ مردادماه میان دو عید بزرگ قربان و غدیر خم بسته اینترنت و مکالمه تخفیف‌داری ارائه می‌کند.

بسته ویژه طراحی شده برای مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول ترکیبی از «۳ گیگابایت اینترنت و ۱۸۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت» است که اعتبار آن به مدت ۳ روز بوده و با تخفیفی ویژه به قیمت ۱۰ هزار تومان عرضه می شود.

این بسته از طریق شماره‌گیری کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» یا مراجعه به اپلیکیشن جدید «همراه من» قابل خریداری است. مشترکان همراه اول در صورت اتمام بسته؛ می‌توانند دوباره در زمان یاد شده این بسته را خریداری و همزمان با بسته‌های دیگر به صورت ترکیبی استفاده کنند.

بسته ویژه تدارک دیده شده برای مشترکان «انارستان» نیز شامل «اینترنت ۷ گیگابایت ۷ روزه» با قیمت ۷ هزار تومان است؛ امکان فعال‌سازی این بسته از طریق کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷۱ مربع» یا مراجعه به اپلیکیشن جدید «همراه من» است.

مشترکان انارستان همراه اول هم می‌توانند مانند مشترکان دائمی و اعتباری، با اتمام بسته ۷ گیگابایت اینترنت؛ دوباره آن را در بازه زمانی ۳۰ تیرماه تا ۷ مردادماه فعال و استفاده کنند.

ایرانسل و رایتل هم بسته‌های اینترنت ویژه و تخفیف‌داری برای اعیاد پیش‌رو عرضه کردند.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا