اخبار ایران

هدایای بسته اینترنت ایرانسل و همراه اول برای دهه فجر اعلام شد

از بسته اینترنت هدیه ۴۳ گیگابایتی ایرانسل تا ۴۳ گیگابایت بیشتر همراه اول

هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بسته‌های اینترنت هدیه‌ای برای مشترکان دائمی و اعتباری خود در نظر گرفتند.

بسته‌های اینترنت هدیه همراه اول

بسته اینترنت هدیه همراه اول

همراه اول اعلام کرده تمامی مشترکان دائمی و اعتباری می‌توانند دو بسته اینترنت هفت روزه و همچنین بسته اینترنت یک روزه را با بیش از ۴۳ درصد حجم اینترنت بیشتر که به شکل هدیه برای تمامی مشترکان لحاظ شده است، خریداری کنند.

هر سه بسته در نظر گرفته شده از بامداد سه شنبه ۱۲ بهمن ماه بر روی درگاه «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» جهت خریداری مشترکان فعال خواهند شد و تا آخرین دقایق ساعت ۲۳ روز جمعه مورخ ۲۲ بهمن ماه در دسترس خواهند بود.

بسته های هفت روزه تدارک دیده شده شامل دو نوع ۱.۵ و ۲.۵ گیگابایت است که به ترتیب ۷۰۰ مگابایت و ۱.۱ گیگابایت حجم هدیه به آنها اضافه می شود و نهایتا در قالب دو بسته «۲.۲ گیگابایتی» و «۳.۶ گیگابایتی» با همان قیمت های قبلی ۱۰۹ و ۱۳۰ هزار ریال به فروش می رسند.

بسته یک گیگابایتی یک روزه نیز با اضافه شدن ۵۰۰ مگابایت حجم اینترنت هدیه، نهایتا با حجم ۱.۵ گیگابایت و همان قیمت قبلی ۶۴ هزار ریال برای فروش روی درگاه مذکور قرار می گیرد.

لازم به ذکر است، امکان فعالسازی همزمان این بسته با تمامی بسته های اینترنت و ترکیبی وجود دارد و مشترکان در بازه اجرای این طرح، می توانند به شرط اتمام حجمی یا زمانی بسته، هر تعداد بسته که تمایل دارند را خریداری کنند.

مشترکان در هر زمان نیز می توانند با شماره گیری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۱۰ مربع» نسبت به استعلام این بسته اقدام کنند.

بسته اینترنت هدیه ایرانسل

بسته اینترنت هدیه ایرانسل

ایرانسل نیز به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر، بسته اینترنت هدیه ۴۳ گیگابایتی به صورت شانسی در نظر گرفته است.

براساس اطلاعیه روابط عمومی ایرانسل، تمام مشترکان اینترنت همراه ایرانسل، از ۱۲ تا ۲۲ بهمن، می‌توانند با مراجعه به بخش تکان شگفت‌انگیز در اپلیکیشن ایرانسل‌من، شانس خود را برای دریافت بستۀ اینترنت هدیۀ ۴۳ گیگابایتی، امتحان کنند. این بسته، روزانه به ۱۰۰ نفر از مشترکان ایرانسل تعلق می‌گیرد و هر مشترک، طی دهۀ فجر، یک بار امکان دریافت آن را دارد.

مهلت استفاده از این بستۀ هدیه، تا پایان همان روز است.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا