راهنمای خرید

جدیدترین تخفیف‌ها و جشنواره‌های اینترنت ADSL و TD-LTE

هر هفته سرویس‌ها و بسته‌های اینترنت تخفیفی ایران در این مطلب معرفی می‌شوند

هر هفته شرکت‌های اینترنتی برای جذب مشتری و فروش سرویس‌ها و بسته‌های اینترنت خود، جشنواره‌ها یا طرح‌های تشویقی و تخفیفی در نظر می‌گیرند.

معمولا برای کاربران عادی کمی مشکل است از همه این جشنواره‌های اینترنت مطلع شوند. از سوی دیگر، با این وضعیت گرانی اینترنت موبایل و ثابت و صمرف بالای اینترنت در میان خانواه‌ها، هر کاربری شدیدا نیاز دارد در بهترین فرصت و زمان با کمترین هزینه، حجم بیشتری اینترنت خریداری کند.

در حالی‌که معمولا اپراتورهایی مانند همراه اول و ایرانسل تخفیف و جشنواره خاصی برای بسته‌های اینترنت ۴G LTE در نظر نمی‌گیرند؛ اما شرکت‌های اینترنت ثابت از جمله سرویس‌دهنده‌های ADSL و TD-LTE پیشنهادهای ویژه‌ای برای کاربران دارند.

از این هفته تصمیم گرفتیم همیشه در آخر هر هفته، نگاهی به جدیدترین جشنواره‌های اینترنت بیندازیم و از این طریق کاربرانی که دنبال اینترنت ارزان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند؛ بتوانند به موقع برای خرید و تمدید اینترنت خود اقدام کنند.

هر هفته در این مطلب سراغ جدیدترین جشنواره‌های اینترنت، بسته‌های رایگان و تخفیفی، حجم‌های حراج شده و سرویس‌های جدید اینترنت ADSL و VDSL و TD-LTE و ۴G می‌رویم:

۱۶ اردیبهشت ماه

جشنواره بهاری شاتل (فرصت استثنایی خرید سرویس‌های اینترنت ثابت)

شاتل این هفته از جشنواره بهاری خود رونمایی کرد. در این جشنواره سه سرویس اینترنت ثابت ADSL و VDSL سه ماهه برای مشترکین جدید عرضه شده است:

۸۰ گیگابایت  (۴۰ + ۴۰ یک‌ماهه)، ۵۰ هزار تومان

۱۸۰ گیگابایت (۱۲۰ + ۶۰ یک‌ماهه) + ۱ ماه اشتراک نماوا، ۱۵۰هزار تومان

۲۸۰ گیگابایت (۲۰۰ + ۸۰ یک‌ماهه) + ترافیک شبانه + ۱ ماه اشتراک نماوا، ۲۵۰ هزار تومان

حداکثر زمان خرید این سرویس‌ها تا ۱۰ خرداد ماه است. نصب و راه‌اندازی این سرویس‌ها رایگان است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این سرویس‌ها و خرید هریک به سایت شاتل مراجعه کنید.

۳۳۰ گیگابایت اینترنت TD-LTE پیشگامان + سیم‌کارت و مودم

پیشگامان سرویس اینترنت پرسرعت TD-LTE خود با حداکثر سرعت ۴۰ مگابیت را با ۱۰ درصد تخفیف عرضه می‌کند.

این سرویس شامل ۳۳۰ گیگابایت اینترنت به همراه مودم و سیم‌کارت است. در این سرویس نیازی به خط تلفن ثابت نیست و می‌توانید مودم را با خود به هر کجایی از اینترنت بروید و به اینترنت پرسرعت وصل شوید.

قیمت این سرویس اینترنت با ۱۰ درصد تخفیف ۲.۹۷۰.۰۰۰ هزار تومان است. برای اطلاعات بیشتر درباره این سرویس اینترنت TD-LTE و خرید آن به سایت پیشگامان بروید.

بسته‌های جت‌گام پیشگامان

روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته می‌توانید بسته‌های جت‌گام پیشگامان را خریداری کرده و میهمان حجم اضافی اینترنت ADSL باشید.

این هفته شرکت پیشگامان دو بسته اینترنت ارائه کرده است:

۱ روزه (۵ گیگابایت، ۲۵۰۰ تومان، ۱۵ گیگابایت، ۴۰۰۰ تومان)
۷ روزه (۱۰ گیگابایت، ۱۰,۰۰۰ تومان)

این بسته‌های اینترنت از سرعت ۱۶ مگابیت و بهترین فرصت برای دانلود و استریم ویدئو و بازی هستند. برای خرید و فعال‌سازی این سرویس‌ها باید به پنل مدیریتی حساب کاربری خود در سایت پیشگامان مراجعه کنید.

گیگ باکس عصرانه آسیاتک

شرکت آسیاتک هم برای عصرهای شما هدیه ویژه‌ای دارد. می‌توانید بسته‌های اینترنت پرسرعت و با حجم بالایی خریداری کرده و از ساعت ۱۷ الی ۲۱ مصرف کنید.

این هفته آسیاتک چندین بسته گیگ باکس عصرانه ارائه داده است:

۱۲۰ گیگابایت یک ماهه به قیمت ۴۸ هزار تومان

۴۰ گیگابایت ۱۵ روزه به قیمت ۱۶ هزار تومان

۲۰ گیگابایت ۷ روزه به قیمت ۸ هزار تومان

۱۶ گیگابایت ۱ روزه به قیمت ۲۴۰۰ تومان

با گیگ باکس عصرانه آسیاتک سرعت و حجم باورنکردنی را با کمترین قیمت تجربه کنید. برای خرید و فعال‌سازی این بسته‌های اینترنت عصرانه باید به پنل کاربری اینترنت آسیاتک خود مراجعه کنید.

جشنواره بهاراجه آسیاتک

کاربران فعلی اینترنت ADSL آسیاتک یا کاربرانی که می‌خواهند به تازگی مشترک آسیاتک شوند؛ فرصت دارند بسته‌های اینترنت ویژه جشنواره بهاراجه این شرکت را با حجم‌های بسیار بالا و سرعت‌های مناسب با تخفیف زیاد خریداری کنند:

۱۴۰۰ گیگابایت اینترنت داخلی (۷۰۰ گیگابایت بین‌الملل) با سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه، ۱۲ ماهه به قیمت ۸۰۰ هزار تومان

۱۴۰۰ گیگابایت اینترنت داخلی (۷۰۰ گیگابایت بین‌الملل) با سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه، ۶ ماهه به قیمت ۴۴۰ هزار تومان

۱۴۰۰ گیگابایت اینترنت داخلی (۷۰۰ گیگابایت بین‌الملل) با سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه، ۱۲ ماهه به قیمت ۶۰۰ هزار تومان

۱۴۰۰ گیگابایت اینترنت داخلی (۷۰۰ گیگابایت بین‌الملل) با سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه، ۱۲ ماهه به قیمت ۳۳۰ هزار تومان

به نظر بسته‌های اینترنت ADSL مقرون‌به‌صرفه‌ای برای یک سال و شش ماه باشند. این بسته‌ها را باز هم می‌توانید از روی سایت آسیاتک خریداری کنید یا با شماره ۱۵۴۴ و ۹۱۰۱۰۰۰۰ تماس بگیرید.

بسته نامحدود ۷ روزه رایتل به قیمت ۵۰ هزار تومان

رایتل می‌گوید برای اولین بار در کشور، یک بسته اینترنت ۴G نامحدود با قیمت بسیار مناسب ۵۰ هزار تومان ارائه داده است.

مشترکان رایتل می‌توانند با خرید این بسته اینترنت فورجی، برای یک هفته دانلود نامحدود داشته باشند.

برای فعال‌سازی این بسته می‌توانید از اپلیکیشن رایتل من اقدام کنید یا کد دستوری #۸۰۰۷*۱۴۲* را بگیرید.

سیم‌کارت رایتل + ۴۹ گیگابایت اینترنت فقط ۷ هزار تومان

در طرح ۷ رایتل می‌توانید یک سیم‌کارت اعتباری، ۴۹ گیگابایت اینترنت و مکالمه رایگان دریافت کنید. شاید بتوان گفت به‌صرفه‌ترین سیم‌کارت موبایل کشور است. برای ثبت‌نام و دریافت این سیم‌کارت می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

هفته اول اردیبهشت ماه

بسته‌های اینترنت ثابت یک ماهه شاتل

شرکت شاتل جزو آن دسته از شرکت‌هایی است که همیشه یک طرح تشویقی فعال دارد. این روزها شاتل دو بسته اینترنت ثابت برای کاربران ADSL و VDSL ارائه کرده است. بسته‌های ۲۰۰ و ۵۰۰ گیگابایت یک ماهه با تخفیف‌های بسیار جذاب بالای ۵۰ درصد:

بسته ترافیک ۲۰۰ گیگابایتی شاتل با ۱ ماه اعتبار به قیمت ۱۲۰٬۰۰۰ تومان

بسته ترافیک ۵۰۰ گیگابایتی را به قیمت ۱۵۰٬۰۰۰ تومان

این بسته‌ها را می‌توانید از داخل پنل کاربری سرویس اینترنت شاتل خود خریداری و فعال کنید. فقط مشترکین فعلی شاتل می‌توانند این بسته‌های حجمی اینترنت ثابت را خریداری کنند.

بسته ۵۰۰۰ گیگابایت اینترنت بین‌الملل ADSL پیشگامان

مدتی است شرکت پیشگامان جشنواره از نیمه زمستان تا نیمه تابستان خود را دارد و در آن بسته‌های اینترنت ADSL با حجم مختلف را ارائه می‌کند. جدیدترین بسته این جشنواره به حجم ۵۰۰۰ گیگابایت اینترنت بین‌الملل معادل ۱۵۰۰۰ گیگابایت اینترنت داخلی تا سرعت ۱۶ مگابایت است.

هزینه این بسته ماهیانه ۴۰ هزار تومان به همراه نصب و راه‌اندازی رایگان در سراسر کشور است.

۴۸۰ گیگابایت اینترنت TD-LTE با مودم قابل حمل آسیاتک

مشترکان اینترنت آسیاتک یا افرادی که تصمیم گرفتند سراغ استفاده از اینترنت TD-LTE بروند؛ بهترین فرصت است تا یک بسته اینترنت پرحجم یک ساله به همراه مودم tdlte قابل حملی خریداری کنند.

در جدیدترین جشنواره آسیاتک، یک سال اینترنت تی‌دی‌ال‌تی به حجم ۴۸۰ گیگابایت به همراه سیم‌کارت ۴G و مودم tdlte به قیمت ۲.۷۸۴.۰۰۰ تومان عرضه می‌شود. قیمت عادی این بسته ۳.۴۸۰.۰۰۰ تومان است.

سرعت اینترنت TD-LTE آسیاتک حداکثر ۴۰ مگابیت بر ثانیه است. این شرکت نامی از مودم همراه tdlte نبرده است ولی از تصاویر مشخص است که همان مودم ایرانسل TF-i60 یا هواوی B612 است.

۷۰۰ گیگابایت اینترنت TD-LTE یک ساله با مودم و ۲۰ درصد تخفیف در تک‌نت

شرکت تک‌نت در جدیدترین پیشنهاد شگفت‌انگیز خود که جشنواره رمضان LTE تک‌نت نام دارد؛ سرویس اینترنت تی‌دی‌ال‌تی خود را یک ساله و با ۲۰ درصد تخفیف عرضه می‌کند.

در این طرح اینترنت یک ساله با حجمی ۷۰۰ گیگابایت و حداکثر سرعت ۵۰ مگابیت به همراه یک سیم‌کارت ۴G و مودم TF-i60 عرضه می‌شود. قیمت این بسته اینترنت مشخص نشده و باید طی تماس با شرکت تک‌نت از کارشناسان سوال کنید.

تک‌نت می‌گوید اینترنت TD-LTE بدون نیاز به خط تلفن ثابت، یک اینترنت با سرعتی چهار برابر اینترنت ADSL و پوشش سراسری به کاربران می‌دهد.

این هفته فعلا این جشنواره‌های اینترنت را پیدا کردیم. اگر جشنواره جدید از سوی شرکتی شروع شود؛ حتما این مقاله را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

از خوانندگان عزیز هم تقاضا داریم پیشنهادات، نظرات و انتقادهای خود درباره معرفی جدیدترین جشنواره‌های اینترنت را به ما بگویند. فکر می‌کنید چنین مقالاتی به درد شما می‌خورد؟ بیشتر آن را تبلیغاتی و به نفع شرکت‌ها می‌دانید یا اینکه کاربران اینترنت سود بیشتری برده و به سرویس اینترنت دلخواه خود با قیمت ارزان‌تر دسترسی پیدا می‌کنند؟

منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

 

 

یک دیدگاه

 1. خیلی جالب بود
  (مدتی است که با سایت تون آشنا شدم اطاعات خوبی می دین)
  فعلا که اینتر نت که استفاده میکنم سرويس نقره اي۴مگ-۶ماهه(مجموع آستانه مصرف ۱۰۸۰ گيگ داخلي معادل ۵۴۰ گيگ بين الملل) اسیاتک ۲۷ روز دیگه سرویس من مونده بماند ۲ مگ بیشتر نمیده-…………..
  فعلا برای تانوما وسرینو (مخابرات) ثبت نام کردم ببینم سرویس میدن یانه
  بعد از اون اینترنت همراه( ۴, ۴/۵ جی )که مودم تی پی-لینک مدل Archer MR600 AC1200 الان توی دیجیکالا ۵/۲۹۶/۲۰۰ تومن اگر به کابل کواکسیال lmr400 + آنتن تقویتی احتیاج نداشته باشه اون هاهم هزینش جدا + هزینه ماهانه خرید نت هم جدا ( گرونه)
  میمونه اینترنت td-lte که بینشون یا آسیاتک یامبین نت رو انتخاب میکنم ( نسبت به بقیه ارزان تر نه vdsl)
  وایییییییییییییییییخدا چقد تایپ کردم تا حالا انقدر تایپ نکرده بووووووووووووووووووودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا