اخبار ایران

هدیه ایرانسل به مناسبت عید فطر اعلام شد: بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه

پس از عیدی همراه اول، اپراتور ایرانسل هم هدیه خود به مناسبت عید فطر را اعلام کرد. ایرانسل هم مانند همراه اول، ترجیح داده یک بسته ترکیبی ویژه با تخفیف ویژه به کاربران هدیه بدهد.

بسته ترکیبی هدیه ایرانسل برای عید فطر، شامل ۲ ساعت مکالمه ایرانسلی (درون شبکه) و ۲ گیگابایت اینترنت بین‌الملل به قیمت ۸ هزار تومان است.

ایرانسل اعلام کرده است مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری این اپراتور در روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ می‌توانند بسته ترکیبی ویژه هدیه عید فطر را فعال کنند و حداکثر ۲ روز فرصت استفاده از آن را دارند.

ایرانسل کد دستوری #۵* و اپلیکیشن ایرانسل من را برای فعال‌سازی این بسته در تاریخ مشخص شده (دوشنبه و سه‌شنبه این هفته) معرفی کرده است. مشترکانی که اپلیکیشن ایرانسل من را نصب کردند؛ می‌توانند به بخش خرید بسته اینترنت پیشنهادی مراجعه و این بسته را فعال کنند.

همراه اول یک بسته ترکیبی ۳ گیگابایت برای هدیه عید فطر معرفی کرده است. اگر نیاز به اینترنت بیشتری دارید و بسته اینترنت ۲ گیگابایت ایرانسل کافی نیست؛ می‌توانید ترفندهای پیشنهادی ما برای گرفتن بسته اینترنت ارزان‌تر از ایرانسل را مطالعه کنید.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا