اخبار ایران

هدیه شاتل موبایل به مناسب عید فطر: کدام بسته‌ها را می‌توانیم تا ۵۰ درصد تخفیف بخریم؟

طرح تخفیفی شاتل موبایل در ایام عید فطر برای بسته‌های پرطرفدار

ایرانسل و همراه اول ترجیح دادند برای یعد فطر امسال، بسته‌های ترکیبی مکالمه و اینترنت ارائه بدهند ولی شاتل موبایل عیدی متفاوتی انتخاب کرده است.

به گزارش وب‌سایت شاتل موبایل، این شرکت به مناسبت عید فطر، برخی از بسته‌های پرطرفدار خود را برای خرید دوم، با ۵۰ درصد تخفیف ارائه کرده است.

تمامی مشترکان سیم‌کارت‌های شاتل می‌توانند از ۱۱ الی ۱۳ اردیبهشت ماه، یکی از بسته‌های پرطرفدار زیر را خریداری کرده و بعد برای تمدید دوباره همین بسته، از تخفیف‌های ویژه‌ای برخوردار شوند:

هدیه شاتل موبایل برای عید فطر

در میان این بسته‌ها می‌توان بسته ۴ گیگابایت یک ماهه با قیمت ۱۸۴۰۰ تومان را دید که در خرید بعدی به قیمت ۱۴۵۰۰ تومان ارائه می‌شود.

بسته ۱ گیگابایت یک ماهه نیز در خرید نخست ۹۵۰۰ تومان قیمت خورده ولی در تمدید به قیمت ۵ هزار تومان قابل خریداری است.

بسته سوم، یک بسته ۲.۵ گیگابایت ۱۵ روزه است که در خرید نخست ۱۳ هزار تومان و در تمدید ۸۵۰۰ تومان می‌شود.

بسته ۱.۵ گیگابایت هفت روزه نیز در خرید اول ۹۹۰۰ تومان است ولی در خرید بعدی ۶۹۰۰ تومان می‌شود.

در نهایت، یک بسته ۱ گیگابایت سه روزه به قیمت ۷ هزار تومان را شاهدیم که در طرح تمدید ویژه شاتل موبایل به قیمت ۳.۹۰۰ تومان ارائه می‌شود.

دقت کنید خرید اول بسته شما باید در بازه زمانی ۱۱ الی ۱۳ اردیبهشت ماه باشد تا بتوانید از طرح تمدید ویژه شاتل موبایل استفاده کنید.

این روزها، شاتل موبایل به صرفه‌ترین و متنوع‌ترین بسته‌های اینترنت موبایل را دارد و با قابلیت تغییر شبکه رادیویی میزبان، توانسته سطح پوشش‌دهی و کیفیت خدمات خود را افزایش دهد و به سراسر کشور برساند.

برای مشاهده لیست کاملی از بسته‌های اینترنت شاتل موبایل و اینکه کدام بسته‌های این اپراتور به صرفه‌تر هستند؛ به مطلب زیر مراجعه کنید:


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا