اخبار ایران

شروع طرح ویژه ثبت‌نام فیبر نوری آسیاتک در چالوس؛ سرعت ۱۰۰۰ مگابیتی با نصب و راه‌اندازی و مودم رایگان

تمام شهر چالوس تحت پوشش فیبرنوری قرار گرفت

در طرح ویژه آسیاتک برای ثبت‌نام اینترنت فیبر نوری چالوس، تا ۲۷ خرداد ماه فرصت دارید از مزیت نصب، راه‌اندازی و مودم رایگان سود ببرید.

سرانجام، پس از دو دهه، به نظر می‌رسد انحصار فیبر نوری مخابرات شکسته شده و شرکت‌های FCP، یکی پس از دیگری برای ثبت‌نام و ارائه سرویس اینترنت فیبر نوری اقدام می‌کنند.

دیروز، خبر شروع ثبت‌نام فیبر نوری های وب در ایلام و گرگان را منتشر کردیم و امروز می‌خواهیم از طرح ویژه ثبت‌نام فیبر نوری آسیاتک برای شما بگوییم.

شرکت آسیاتک طی اطلاعیه‌ای که در کانال رسمی تلگرام خود منتشر کرده است؛ خبر داد ارائه سرویس اینترنت پر سرعت فیبر نوری در شهر چالوس با سرعت ۱۰۰۰ مگابیت آغاز شده است.

فیبر نوری چالوس

دو روز پیش هم رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به پروژه فیبر نوری چالوس سر زده بود و اعلام شد کل این شهر توسط شرکت آسیاتک کابل‌کشی شهر و آماده ارائه سرویس به شهروندان چالوسی است.

آسیاتک می‌گوید در شهر چالوس، بیش از ۶۰ کیلومتر حفاری و فیبرگذاری انجام شده و ۳۰ کابینت در سطح شهر نصب شده تا یک پوشش ۱۰۰ درصدی برای تمام خانوارها ایجاد شود.

بیشتر بخوانید: ۲۰ پرسش و پاسخ مهم درباره خرید اینترنت FTTH (فیبر نوری)

آسیاتک در طرح ویژه ثبت‌نام فیبر نوری خود برای شهر چالوس، اعلام کرده هزینه نصب و راه‌اندازی و همین‌طور هزینه مودم رایگان است. این طرح تا ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۲ ادامه دارد.

افرادی که می‌خواهند درخواست فیبر نوری در شهر چالوس بدهند؛ باید به وب سایت آسیاتک و صفحه فیبر نوری مراجعه کنند و فرم مربوطه پر شود یا با شماره تلفن  ۹۰۰۰۱۵۴۴ داخلی ۹۹ تماس بگیرند.

تعرفه فیبر نوری آسیاتک، برای بسته ۲۰۰ گیگ ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان و برای بسته ۱۰۰۰ گیگ، ماهیانه ۴۰۰ هزار تومان است.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا