اخبار ایران

هزینه مکالمه، پیامک و اینترنت ایرانسل در حج تمتع ۹۷ چقدر است؟

شرکت ایرانسل از تعرفه‌های رومینگ جدید خود برای ایام حجم تمتع سال ۹۷ رونمایی کرد. این اپراتور به مشترکانی که در خاک عربستان از سرویس‌های ایرانسل استفاده کنند، روزانه ۱۰ مگابایت اینترنت رایگان هدیه در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، تعرفه‌های رومینگ مکالمه، پیامک و اینترنت این اپراتور تا پایان شهریورماه برای مشترکان مشر فشده به مراسم حج کاهش یافته است و شرایط بسیار مناسبی برای استفاده از سرویس‌های مخابراتی این شرکت فراهم می‌شود.

در اطلاعیه ایرانسل آمده است:

«تعرفه مشترکان ایرانسل برای برقراری تماس به ازای مکالمات داخلی و دریافت تماس از ایران ۵۹۹ تومان، تماس با ایران ۶۹۹ تومان و ارسال پیامک ۱۹۹ تومان خواهد بود. دریافت پیامک رایگان است. هم چنین تعرفه آزاد استفاده از اینترنت همراه ۱۹۹ تومان به ازای هر مگابایت در نظر گرفته شده است.»

ایرانسل در اطلاعیه خود تاکید کرده این تعرفه‌ها تا پایان شهریورماه ۹۷ برای حجاج ایرانی در دسترس خواهند بود. تعرفه رومینگ ایرانسل در عربستان برای حج تمتع ۹۷ به صورت تفکیکی در جدول زیر آورده شده است:

مشترکان ایرانسل می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۸*۱۱۱۱* و یا استفاده از نرم افزار کاربردی ایرانسل من پس از فعال‌سازی رومینگ بین المللی از بسته‌های ۱۰ مگابایت روزانه رایگان خود استفاده کنند. همچنین بسته‌های ویژه ارائه شده با شماره‌گیری کد #۲*۳*۱۱۱۱* یا از طریق نرم افزار کاربردی ایرانسل ‌من فعال می‌شوند:

مشترکان ایرانسل می‌توانند علاوه بر بهره‌گیری از تنظیمات دستی تلفن‌های همراه، برای فعال‌سازی رومینگ بین‌الملل، با شماره‌گیری کد#۱*۱۱۱۱*از سیم‌کارت خود یا استفاده از نرم افزار کاربردی ایرانسل من سرویس رومینگ بین‌الملل خود را فعال کنند.

گفتنی است همراه اول نیز با کاهش چشم‌گیر تعرفه‌های رومینگ عربستان خود در ایام حج تمتع ۹۷، شرایط مناسبی برای استفاده از سرویس‌ها مکالمه و پیامک و البته اینترنت همراه اول را فراهم کرده است.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

میثاق محمدی‌زاده

دانش‌آموخته رشته کامپیوتر و علاقه‌مند ادبیات و فناوری؛ بیش از ۲۰ سال در نشریات و سایت‌های مختلف خبری و فناوری ایران نوشتم و هنوز تشنه یادگیری هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا