اخبار جهان

نزاع دو برادر بر سر استفاده از وای‌فای به قتل انجامید

رسانه‌های امریکایی از قتل یک جوان به دست برادرش به خاطر وای‌فای خبر دادند. دقیقا معلوم نیست که دلیل نزاع آن‌ها چه بوده ولی مادرشان می‌گوید سر دستگاه‌های متصل به وای‌فای شروع به بحث و دعوا کردند. 

این اتفاق در شهر لومینستر ماساچوست رخ داده است. پلیس می‌گوید این دو برادر بارها با هم درگیری و نزاع داشتند و پلیس به تنهایی ۱۳ بار دخالت کرده است. اما نزاع آخر آن‌ها به قتل می‌انجامد و برادر ۲۰ ساله با چاقو برادر ۲۳ ساله خود را زخمی می‌کند. 

آن‌طور که مادر این دو برادر تعریف می‌کند؛ شروع دعوا به خاطر وای‌فای بوده است. ظاهرا بر سر تعداد دستگاه‌های متصل به وای‌فای و کاهش سرعت وای‌فای و اینترنت با یکدیگر اختلاف داشتند که در نهایت منجر به زخمی شدن برادر بزرگ‌تر می‌شود. مادرشان سریعا به پلیس و اورژانس خبر می‌دهد ولی هنگامی که برادر زخمی به بیمارستان منتقل می‌شود؛ دیگر جان خود را از دست داده است. 

برادر ۲۰ ساله متهم به قتل اکنون در زندان به سر می‌برد تا مراحل قانونی برای وی انجام شوند. خانواده او برایش وکیل گرفتند. پلیس ماساچوست این اتفاق را یک فاجعه نامیده است و بسیار اظهار تاسف می‌کند که به خاطر یک مسئله بسیار ناچیز قتلی رخ داده است. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا