شاتل موبایل مودم‌ هیبریدی (همراه و TD-LTE) با سیم‌کارت و اینترنت رایگان ارایه می‌دهد (تا پایان مرداد ماه)

شاتل موبایل در نمایشگاه الکامپ مودم‌های همراه و ثابت نسل چهار خود را به نمایش گذاشت و از سرویس‌های جدید خود رونمایی کرد.

شاتل موبایل به‌زودی سیم‌کارت‌های TD-LTE خود را وارد بازار خواهد کرد. سرویس اینترنت TD-LTE این شرکت روی یک فرکانس متفاوت با ایرانسل و مبین‌نت قرار دارد و به گفته مسئولان غرفه این شرکت، ابتدا در سطح شهرهای تهران و قم و اطراف آن‌ها خواهد بود تا به تدریج استان‌های دیگر زیر پوشش TD-LTE بروند.

هم‌اکنون، شاتل موبایل سیم‌کارت‌های ۴G با چندین مودم ۴G و هیبریدی را عرضه می‌کند که در آینده برای استفاده از سیم‌کارت و اینترنت TD-LTE نیز مناسب هستند.

مودم هیبریدی از هر دو سیم‌کارت و اینترنت همراه و ثابت نسل چهار یا همان ۴G و TD-LTE به طور همزمان پشتیبانی می‌کند.

اکنون سیم‌کارت همراه؛ به‌زودی سیم‌کارت TD-LTE

شاتل موبایل در الکامپ یک سرویس اینترنت همراه سه ماهه با ۱۳۳ گیگابایت حجم به همراه مودم شاتل موبایل ShM-M01 و سیم‌کارت ۴G را به قیمت ۲۹۹ هزار تومان عرضه می‌کرد. این طرح تا پایان مردادماه ۹۷ قابل خریداری است.

 

این مودم قابلیت پشتیبانی از هر دو اینترنت ۴G و TD-LTE را دارد و مجهز به باتری است. به علاوه، اندازه و وزن سبکی داشته که اجازه می‌دهد همیشه همراه خودتان ببرید و در صورت نیاز یکی از سیم‌کارت‌های شاتل موبایل را روی آن انداخته و از اینترنت همراه یا ثابت TDD استفاده کنید.

البته، این مودم در رده LTE Cat4 است و حداکثر از ۱۵۰ مگابیت سرعت اینترنت پشتیبانی می‌کند.

شاتل موبایل چندین مودم هیبریدی دیگر به نام‌های شاتل‌ موبایل ShM-D01 و زایکسل LTE-4506 برای مصارف رومیزی و مودم زایکسل WAH7706 برای مصارف همراه را عرضه کرده است که مشخصات آن‌ها را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

گفتنی است تمام این مودم‌ها قفل شده شاتل هستند و فقط با سیم‌کارت‌های همراه و ثابت این شرکت کار می‌کنند.

شاتل موبایل هم در مودم‌ها و هم در طرح‌ها و تخفیف‌های خود انعطاف‌پذیری بیشتری نسبت به اپراتورهای دیگر دارد. همراه مودم‌ها، سیم‌کارت و ۳ گیگابایت اینترنت رایگان عرضه می‌شود و اگر بتواند هرچه زودتر شبکه پوشش‌دهی TD-LTE خود را گسترش دهد؛ گزینه خوبی برای کاربران متقاضی اینترنت همراه و TD-LTE خواهد بود.