اخبار جهان

دو بسته اینترنت یک ساله با حجم و سرعت بالا آسیاتک که ارزش خرید دارند

همیشه سعی کردیم بهترین سرویس‌های اینترنت از نظر حجم، سرعت، قیمت و کیفیت را در سایت شبکه‌چی معرفی کنیم تا کاربران مقداری از سردرگمی خرید سرویس‌های اینترنت بیرون بیایند.

این کار اصلا تبلیغ اینترنت و سرویس یک شرکت نیست و برای آن هم هیچ هزینه و بهایی نگرفتیم و گاها اصلا شرکت‌های اینترنتی از این مطلب ما خبر ندارند و سایت شبکه‌چی را نمی‌شناسند که خودش داستان دیگری است.

امروز در کانال روابط عمومی شرکت آسیاتک تبلیغ دو سرویس اینترنت ADSL از طرح برنزی این شرکت را دیدم که به نظر برای افراد پرمصرف حجم اینترنت مناسب هستند.

یک طرح، اینترنت ۱۶ مگابیت یک شاله با ۱۸۰۰ گیگابایت اینترنت داخلی معادل ۹۰۰ گیگابایت اینترنت بین‌الملل و ۹۰۰ گیگابایت اینترنت شبانه هدیه به قیمت ۷۵۰ هزار تومان است.

مزیت این طرح، ۹۰۰ گیگابایت اینترنت شبانه رایگان است که این روزها کمتر در بسته‌های اینترنت روزانه دیده می‌شود و فقط افرادی که اهل دانلود فیلم و سریال هستند؛ ارزش آن را می‌دانند.

در طرح دوم که برای افراد با مصرف کمتر ارايه شده است؛ ۱۲۰۰ گیگابایت اینترنت داخلی معادل ۶۰۰ گیگابایت اینترنت بین‌الملل و باز هم ۶۰۰ گیگابایت اینترنت شبانه رایگان ۱۲ ماهه با سرعت ۸ مگابیت به قیمت ۵۰۰ هزار تومان قابل خریداری است.

این طرح برای افرادی که با سرعت کمتر اینترنت ADSL هم می‌توانند کار کنند یا خط تلفن ثابت آن‌ها کشش سرویس ۱۶ مگابیت را ندارد؛ به‌صرفه‌تر و مناسب‌تر است.

ظاهرا آسیاتک این دو سرویس را به مناسبت همین ایام پاییز و شب یلدا قرار داده است و پس از آن جمع می‌کند. سرویس‌های اینترنت برنزی پرحجم آسیاتک سرویس‌هایی با حجم بالا و مناسب افرادی هستند که در ماه بالای ۱۰۰ گیگابایت مصرف اینترنت دارند. جدول تعرفه‌های اینترنت برنزی پرحجم عادی آسیاتک را در زیر مشاهده می‌کنید:

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های ۱۵۴۴ یا ۹۱۰۱۰۰۰ تماس بگیرید یا به سایت آسیاتک سری بزنید.


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا