توتولینک روتر سه بانده‌ای با سرعت ۴.۳ گیگابیت معرفی کرد

شرکت توتولینک از جدیدترین روتر بی‌سیم خود رونمایی کرد. روتر بی‌سیم A8000RU یکی از جدیدترین روترهای حرفه‌ای شرکت توتولینک است که ۳ طیف فرکانسی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

این روتر با آخرین استاندارد ۸۰۲.۱۱ac Wave 2 مطابقت داشته و می‌تواند داده‌ها را با حداکثر سرعت ۴۳۰۰ مگابیت‌ بر‌ ثانیه منتقل کند!

برای انتشار اطلاعات بی‌سیم، A8000RU از یک باند ۲.۴ گیگاهرتز با حداکثر سرعت ۸۰۰ مگابیت‌ بر‌ ثانیه و دو باند فرکانسی ۵ گیگاهرتز با سرعت مجموع ۳۵۰۰ مگابیت‌ بر‌ ثانیه بهره می‌برد.

این روتر با تجهیز به فناوری‌های MU-MIMO و +Beamforming، یک اتصال بی‌سیم پایدار را برای چندین دستگاه مصرف‌کننده مانند موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و دسکتاپ به صورت همزمان فراهم می‌‌کند.

روتر گیمینگ A8000RU توتولینک در مجموع ۸ آنتن چندمنظوره (MIMO 8×8) با توان ۵ دسیبل دارد؛ ۴ آنتن به صورت اشتراکی برای باندهای ۲.۴ و ۵ گیگاهرتز مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ در حالی که ۴ آنتن دیگر برای فرکانس ۵ گیگاهرتز دوم (باند سوم روتر) استفاده می‌شود.

بهره‌گیری از باند سوم باعث می‌شود تا کاربر بتواند در یک زمان از دو فرکانس ۵ گیگاهرتز مجزا استفاده کرده تا در صورت افزایش کاربران شبکه وای‌فای، سرعت اینترنت کاهش نیابد.

 

این روتر به ماژول تقویت‌کننده داخلی PA + LNA تجهیز شده و محدوده پوشش‌دهی امواج وای‌فای را به شکل محسوسی گسترش می‌‌دهد.

در پنل پشتی روتر A8000RU، چهار پورت گیگابیت LAN و یک پورت گیگابیت WAN تعبیه شده تا اینترنت کابلی پرسرعتی را برای کاربران شبکه به ویژه شبکه‌های فیبر تامین کند.

برای کاربرانی که سرعت بیشتر می‌خواهند

برای راه‌اندازی روتر فقط کافی است تا IP روتر که در برچسب فوقانی آن درج شده را در یک صفحه مرورگر باز کرده و با طی سه مرحله کوتاه، روتر را برای استفاده مهیا کرد.

این دستگاه از طریق اپلیکیشن انحصاری شرکت توتولینک برای موبایل و دستگاه‌های هوشمند، به آسانی به شبکه مورد نظر وای‌فای متصل می‌شود.

پردازنده دو هسته‌ای با فرکانس ۱۳۵۰ مگاهرتز به کار رفته در این روتر توانایی بالایی در پردازش سریع اطلاعات و همچنین افزایش عملکرد سیستم بی‌سیم ارائه می‌کند.

پشتیبانی ازVPN، فناوری اولویت‌بندی پهنای باند QoS، پشتیبانی از IPTV و IPV6 برخی از ویژگی‌های روتر گیمینگ A8000RU توتولینک است.

شایان ذکر است که شرکت «پردیس صنعت سیاره سبز» توزیع و گارانتی کلیه تجهیزات شبکه برند توتولینک در ایران را به عنوان نماینده انحصاری و با گارانتی ۳۶ ماهه GREEN برعهده دارد.