با درود فراوان،
جناب محمدی زاده، بنده مزاحم همیشگی شما هستم! با پرسش های بسیاااااار طولانی!
این پرسشم رو در مقاله شما در خصوص مودم های همراه مطرح کردم، اما اون موقع، این صفحه رو ندیده بودم. امیدوارم آشنایی کم بنده با این موارد تخصصی باعث نشده باشه که مطلب نا مربوطی رو اینجا ارسال کرده باشم!
همونطور که در اون مقاله ازتون پرسیدم، اینجا پرسشم رو دقیقتر مطرح میکنم. من پرسیده بودم چجوری میتونم امواج وای فای یه دوربین فیلم برداری (که ویدیو رو بوسیله وای فای ارسال میکنه)، رو تقویت کنم؟ درواقع سوالی که بیشتر ذهنم رو مشغول کرده، اینه که توی همه مقاله های مربوط به وای فای، و همینطور معرفی دستگاه های این زمینه تخصصی، صرفا به استفاده از وای فای برای توزیع اینترنت اشاره شده و این باعث شده هروقت میخوام دستگاهی رو تهیه کنم برای تقویت امواج اون دوربین، تمرکز اون دستگاه و معرفیش توی اینترنت و حتی دفترچه راهنماش، فقط و فقط به این مطلب پرداخته باشن که چجوری اینترنت یا مودم رو به اون دستگاه متصل کنیم و اصطلاحاً تقویتش کنیم! این موضوع باعث شده هر بار که میخوام دستگاهیی تهیه کنم، شک کنم که آیا میتونه مشکل من رو هم حل کنه؟؟
الان که توی این صفحه با این آداپتور های آشنا شدم و اتفاقا توی بازار هم زیاد هستن، به این فکر افتادم که میتونن مشکلم رو حل کنن؟؟ هرچند، با اینها، فقط در قسمت دریافت امواج و اونم فقط روی لپتاپ یا PC مشکل حل میشه. در حالی که مثلا وقتی میخوام با موبایل امواج رو دریافت کنم، باز مشکل به قوت خودش باقی هست. و در یک جمله، چجوری میتونم “ارسال” امواج وای فای از دوربینم رو تقویت کنم؟؟؟!
سپاسگذارم. وقت بخیر