محصولات شبکه

نمایشگاه CES 2019: سنسور زیر آب و اسمارت پلاگ‌های وای‌فای جدید دی‌لینک

شرکت دی‌لینک دو اسمارت پلاگ (smartplugs) و یک سنسور ضد آب برای خانه‌های هوشمند رونمایی کرد.

اسمارت پلاگ وای‌فای DSP-W118 برای مصارف داخل خانه طراحی شده است و با دستیار صوتی گوگل اسیستنت، الکسای آمازون و استاندارد IFTTT سازگار است. 

این پریز هوشمند نیازی به هاب مرکزی در خانه هوشمند ندارد و می‌توان به طور خودکار و از طریق بی‌سیم به‌روزرسانی و کنترل شود. همین‌طور، کاربران از طریق اپلیکیشن و وای‌فای می‌توانند مصرف انرژی آن را برنامه‌ریزی کنند.

اسمارت پلاگ دوم شرکت دی‌لینک برای مصارف بیرون از خانه است. دستگاه DSP-W320 عملکرد و قابلیت‌هایی مشابه نمونه داخل خانه دارد به اضافه اینکه از استاندارد IP44 پشتیبانی می‌کند که شامل مقاومت در برابر آب و باران می‌شود.

این پریز هوشمند از دو سوکت سود می‌برد تا دو دستگاه به آن متصل شده و از راه دور کنترل و برنامه‌ریزی شوند. اسمارت پلاگ داخل خانه DSP-W118 فقط یک پریز برق دارد.

هر دوی این اسمارت پلاگ‌ها در رده 125V/15A کار کرده و با اپلیکیشن mydlink سازگار هستند.

به علاوه، دی‌لینک یک سنسور وای‌فای آبی به نام DCH-S161 رونمایی کرده است. این سنسور تا ۱.۵ سال می‌تواند زیر آب باقی بماند. با استاندارد IFTTT سازگار است و از یک کابل ۱.۸ متری سود می‌برد.

شرکت دی‌لینک هنوز قیمت دو پریز هوشمند و وای‌فای خود را مشخص نکرده است ولی احتمالا سنسور وای‌فای آبی این شرکت با قیمت ۴۴ دلار وارد بازار شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا