پرونده ویژه

پرونده ویژه: ۳۵ ترفند مهم خرید و استفاده از بسته‌های اینترنت موبایل همراه اول، ایرانسل و رایتل

خرید بسته‌های اینترنت موبایل ارزان، اینترنت هدیه و مدیریت مصرف بسته‌های فعال

همه می‌دانیم که این روزها اینترنت موبایل چقدر برایمان ارزش دارد. همین‌طور، همه می‌دانیم که بسته‌های اینترنت موبایل چقدر گران شدند و هر روز هم خبری درباره حذف بسته‌های نامحدود شبانه، حذف بسته‌های مدت‌دار حجمی مقرون‌به‌صرفه و نظایر این‌ها می‌شنویم.

این حرف‌ها یعنی باید هزینه بیشتری برای استفاده از اینترنت موبایل در ماه بپردازیم. در این شرایط، خیلی مهم است مدیریت و نظارت دقیقی روی مصرف بسته اینترنت موبایل فعال خود داشته باشید یا بدانید چگونه بسته‌های ارزان‌تری از اپراتورها بخرید یا بسته‌های هدیه و رایگانی برای خودتان فعال کنید تا بخشی از هزینه‌های شما کاهش پیدا کند.

این پرونده ویژه دقیقا چنین هدفی را دنبال می‌کند و مجموعه‌ای از ترفندها و نکات برای خرید بسته‌های اینترنت موبایل، استفاده از آن‌ها، پیدا کردن بسته‌های ارزان و هدیه و رایگان ارائه می‌دهد.

امیدواریم که ترفندهای گفته شده در مطالب زیر به کارتان بیاید و بتوانید واقعا ازشان استفاده کنید. برای خواندن هر مطلب، روی تیتر آبی رنگ آن کلیک کنید:

۴ روش مشاهده باقیمانده حجم بسته اینترنت ایرانسل

در صورتی که بخواهید باقیمانده بسته اینترنت ایرانسل خود را مشاهده کنید؛ روش‌های مختلفی وجود دارد که ما در این مطلب به ۴ روش اصلی و ساده‌تر اشاره می‌کنیم.

۴ روش مشاهده باقیمانده حجم بسته اینترنت همراه اول

اپراتورهای موبایل روش‌های متنوعی برای استعلام‌گیری از میزان مصرف یک بسته اینترنت در نظر گرفتند. در حالی‌که روش‌های گوناگونی برای بررسی وضعیت یک بسته اینترنتی وجود دارد؛ کاربران می‌توانند هر روشی که برایشان آسان‌تر و سریع‌تر است را انتخاب و استفاده کنند.

۴ روش مشاهده باقیمانده حجم بسته اینترنت رایتل

کاربران اینترنت رایتل نیز مانند سایر کاربران اپراتورهای موبایل می‌توانند باقیمانده حجم بسته اینترنت خود را مشاهده یا از نحوه مصرف آن گزارش‌گیری کنند تا مدیریت بهتری روی مصرف اینترنت موبایل خود داشته باشند.

مشاهده باقیمانده بسته اینترنت ایرانسل مودم‌

مشاهده باقیمانده بسته اینترنت برای سیم‌کارت‌هایی که در مودم همراه هستند؛ یک چالش برای کاربران است. معمولا اپراتورها روش‌های مختلفی برای مشاهده باقیمانده بسته اینترنت در نظر می‌گیرند.

چگونه بسته‌های اینترنت ارزان قیمت ایرانسل را فعال و خریداری کنیم؟

دریافت بسته‌های اینترنت ارزان‌تر در این روزها یک شانس و غنیمت بزرگ است چون قیمت بسته‌های اینترنت ۴G اپراتورها به شدت گران شده و هزینه‌های زیادی روی دست کاربران می‌گذارد.

چگونه بسته‌های اینترنت ارزان قیمت همراه اول را فعال و خریداری کنیم؟

اگر اهل استفاده از اینترنت همراه باشید؛ حتما از قیمت‌های گران و بسیار بالای بسته‌های اینترنت اپراتورها اطلاع دارید. در این مطلب، می‌خواهیم به طور ویژه نحوه فعال‌سازی و خرید بسته‌های ارزان‌قیمت و به‌صرفه همراه اول را مرور کنیم.

چگونه مصرف اینترنت آزاد تلفن همراه را متوقف کنیم؟

وقتی هیچ بسته یا طرحی از اپراتورهای موبایل برای اینترنت گوشی تلفن همراه خود فعال نکرده باشید؛ در صورتی که بخواهید از اینترنت همراه استفاده کنید؛ اینترنت با تعرفه آزاد برای شما محاسبه می‌شود که گران‌تر از اینترنت بسته‌ها و طرح‌ها مدت‌دار است.

چگونه از همراه اول، ایرانسل و رایتل بسته‌های اینترنت هدیه چند ده گیگابایتی بگیریم؟

به جای خرید بسته‌های اینترنت موبایل گران‌قیمت، با ترفندها و روش‌های مختلفی می‌توانید حداقل برای مدتی بسته اینترنت رایگان یا هدیه یا ارزان‌تر از اپراتورهای موبایل خریداری کنید.

۶ ترفند کاهش هزینه‌های اینترنت موبایل و خرید بسته

چند پیشنهاد مفید و کاربردی برای خرید بسته‌های اینترنت موبایل ارزان‌تر و کاهش هزینه‌های اینترنت موبایل که این روزها بسیار گران‌تر از گذشته است و البته ما نیاز بیشتری به استفاد از اینترنت موبایل داریم!

۵ ترفند برای حداکثر استفاده از حجم بسته‌های اینترنت موبایل

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

شاید برخی کاربران تصور کنند هیچ کاری نمی‌شود کرد ولی ما می‌خواهیم ۵ ترفند ساده را به شما آموزش دهیم تا بهترین و حداکثر استفاده را از یک بسته اینترنت موبایل داشته باشید و به قول معروف، قطره‌ای دیتا هدر نرود.

بسته اینترنت گوشی با بسته اینترنت مودم چه تفاوتی دارد؟

پرسش یکی از کاربران سایت است: آیا بسته‌های اینترنتی که اپراتورهای موبایل ارایه دادند؛ برای سیم‌کارت با مودم همراه متفاوت است؟ یا نحوه خرید بسته برای اینترنت موبایل با خرید بسته برای مودم همراه تفاوتی دارد؟


اگر برای خرید مودم، اینترنت و تجهیزات شبکه سوال داشتید یا نیاز به راهنمایی و کمک دارید؛ کانال تلگرام شبکه‌چی به آی‌دی shabakehchi@ را فالو و پرسش خود را برای مدیر کانال بفرستید تا جواب دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا